Otevřeli jsme pro vás prodejnu zdravé dětské obuvi

Děkujeme, že jste navštívili náš eshop www.detskeboticky.cz, který je zaměřen výlučně na dětské zboží. Jeho nosným sortimentem jsou dětské boty ve všech jejích variantách, pro všechny příležitosti.

Naše prodejna byla otevřena v roce 2008, kdy jsme se jako rodiče potýkali s naprostým nedostatkem dětské obuvi, s její dostupností a nabídkou. Nehodlali jsme se s tím smířit a otevřeli v ČR zatím stále největší „kamennou“ prodejnu se sídlem v Ostravě-Bělském Lese, která se specializuje na prodej tohoto sortimentu. Chtěli jsme také při prodeji nabízet nadstandardní poradenství ohledně zdravého obouvání, které prakticky z našich prodejen v té době vymizelo. Tuto službu zákazníci uvítali, protože nákup dětské obuvi, zejména pro mladé rodiče, je velice náročný a v problematice se neorientují. Kvalita prodeje je naší prioritou. Zajišťujeme ji proškoleným personálem, který po přeměření doporučí nejvhodnější obuv.

Obchod naší velikosti vyžaduje i prodej přes internet, který nám zajišťuje vlastní eshop na doméně www.detske-boticky.cz. V současné době nabízíme zhruba 3500 vzorů obuvi ve velikostech 17 - 42. Při výběru zboží pro prodej se zaměřujeme na kvalitu, dizajn, cenu, praktičnost a funkčnost. Lpíme, aby poměr cena/výkon byla pro zákazníka nejpříznivější. Nabízíme v omezené míře i lahůdky v podobě fashion obuvi, která je více zdobená, barevnější či jinak extravagantní. Celá nabídka je značně bohatá a uspokojí široké spektrum zákazníků. Nabízíme téměř vše, co může náš trh s dětskou obuví nabídnout. Spolupracujeme s nevětšími a nejspolehlivějšími dodavateli a výrobci, kteří jsou schopni dodat zboží kvalitní a zdravotně nazávadné. Jako doplňkový sortiment máme v nabídce zejména školní a studentské batohy dvou největších specialistů na tento sortiment. V menší míře lze zakoupit dětské oblečení, hračky a jiné dětské zboží.

Zboží je nabízeno současně na obou prodejních místech, kde zachováváme totožnou hladinu cen u většiny výrobků. Což je pro zákazníka přínosem při výběru zboží. Podmínkou našeho širokého výběru je dostatečně velký a zásobovaný sklad, který je naplněn tisíci páry obuvi v závislosti na sezónním období. Zboží je tak vždy k dispozici a připraveno k okamžitému odběru. I mimo sezónu jsme schopni nabídnout dostatečný sortiment. Velikost našeho zázemí převyšuje plochou prodejní prostor a je tak zárukou, že každý zákazník odejde uspokojen a s dobrým pocitem ze zdařeného nákupu.

S našimi službami jsou zákazníci ve většině případů spokojeni, což je dokumentováno nezávislým serverem Heuréka, kde hodnotí skuteční zákazníci, kteří u nás zakoupili zboží. Budeme rádi, když i vy se stanete našim spokojeným zákazníkem. Snažíme se a děláme vše pro to, abyste i vy, náš zákazník, byl spokojen a s důvěrou se k nám příště vrátil.

Přejděte nyní na náš nabídkový katalog dětských bot, který čítá přibližně 3500 vzorů nejžádanějších výrobců. Tato nabídka je bezkonkurenční a věříme, že si z ní vyberete podle svých představ.

 

Foto : Prodejna Dětské botičky MTG Ostrava - Bělský Les s nabídkou zimní obuvi. Obuv jednoho modelu je vždy vystavena pouze v jednom exempláři popř. dvou, přesahuje-li nabízenými velikostmi do vícero velikostních skupin. Na fotografiích je tak vidět expozice asi 800 modelů zimní obuvi! Jde o největší prodejní výstavku dětské obuvi a školních batohů v ČR.

 

Foto : Obchodní galerie Galeria - pohled na ulici Horní a zastávku Antonína Poledníka s podchodem směřujícímu k obchodnímu domu (2012). OD Galeria prošel rekonstrukcí, která se podepsala na jeho vzhledu. OD se nachází v těsné blízkosti ulice Hlavní zhruba v její polovině, která začíná kruhovým objezdem v Ostravě - Hrabůvce a vede k hypermarketu Albert a ústí na výpadovku Plzeňská - Krmelín - Příbor.

Všecha obuv skladem

tisíce značkových modelů

Výměna zdarma

nebo vrácení peněz

Doprava zdarma

od 1 200 Kč

Osobní odběr

v prodejně v Ostravě