Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Už opět musíme koupit nové boty?

Už opět musíme koupit nové boty?

Kladete si při pohledu do botníku otázku, zda-li vaše dítě již nevyrostlo z obuvi, kterou nosilo ještě na podzim? Při pohledu do útrob peněženky vás současně napadá myšlenka, je-li vůbec potřebné investovat více peněz do kvalitní obuvi, když z nich váš prcek zanedlouho vyroste? Mnohé napadne i myšlenka, že jaro dítě vydrží v loňských botech, ikdyž mu jsou tak akorát a možná i sandálky mu ještě budou. Pro některé zbytečná investice. Případné otlaky se zahojí, za tu úsporu to stojí.

Pravdou je, že vás dopravní policie nebude pokutovat při procházce za prošlapané podrážky vašeho dítěte, u sjetých pneumatik vašeho vozu by však šlo o nevyhnutelný úkon. U obuvi žádná hrozba podobné autority nehrozí. Jde jen o naši sebereflexi a naše priority. Následky budoucí jsou v nedohlednu a kdo by na ně dnes myslel. Ani si je mnozí neuvědomují. Jíst musíme dnes, deformované chodidla se budou řešit později. Takový přístup ke zdraví svých dětí vídáme každý den. Stačí pozorně sledovat chůzi naší mládeže. Špatný došlap nejen nepůsobí ladně, ale způsobuje otlaky, bolesti nohou a zad. Za dobu svého života tak postižený člověk sešlape nepoměrně více obuvi. Někteří částečně i cestami za ortopedy. Nebude za několik let snadné svému dítěti vysvětlit, že pro úsporu několika tisícovek, mu způsobili neúměrnou zátěž v dopělosti. Vyvarujte se této konfrontaci se svým dítětem. Nakupujte obuv kvalitní, zdravotně nezávadnou a vyrobenou u nás. Vyhnete se zdravotním problémům a můžete tak pomoci naší ekonomice a tedy i našim zaměstnancům.

-mtg-

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>