Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Školní batohy Topgal

Školní batohy Topgal

Děti jsou našimi nejdůležitějšími zákazníky, a proto o ně dlouhodobě a trvale pečujeme.

Dbáme hlavně na jejich bezpečnost na silnici, kde jsou ohroženy mnohem více než ostatní chodci. Školní batohy TOPGAL mají proto výrazné prvky pasivní bezpečnosti – reflexní odrazové plochy, reflexní taping po obvodu batohu i na popruzích, blikačky a fluorescenční pláštěnky. Díky tomu bude Váš malý školák lépe viditelný, a to i za zhoršených světelných podmínek.

Snažíme se dělat školní batohy zajímavé a hravé. Nabízíme širokou paletu barev a vzorů. Vaše dítě tak může být se svými oblíbenými hrdiny a postavičkami. Anebo si může svůj batoh upravit výměnnými dekorativními prvky podle své nálady.

Chceme, aby batohy TOPGAL byly nejen bezpečné, ale také praktické a hezké.

Těm z Vás, kteří již vlastníte některý z našich výrobků, děkujeme za projevenou důvěru a slibujeme, že náš tým udělá vždy to nejlepší pro Vaši spokojenost.

Školní batohy TOPGAL splňují nejpřísnější kritéria kvality, designu i bezpečnosti. To je hlavním důvodem jejich oblíbenosti.
Špičková kvalita
- za poslední tři roky se v České republice reklamovalo pouhé    0,5 % z celkové prodané produkce.
Neotřelý design
- naši zákazníci oceňují jedinečné grafické motivy stejně jako důmyslnou koncepci batohů.
Bezpečnost dítěte
- batohy mají reflexní odrazové plochy, reflexní lemování po obvodu batohu i na popruzích, blikačky a fluorescenční pláštěnky.
Anatomické tvarování
- pevná, anatomicky tvarovaná záda batohu a nastavitelné, dostatečně široké, polstrované popruhy.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>