Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Prestige – tradiční česká obuv, na kterou je spolehnutí

Prestige – tradiční česká obuv, na kterou je spolehnutí

Také rádi vzpomínáte na svá nerozvážná mladická léta, kdy byl váš osud někde ve hvězdách? A pamatujete si na Prestižku? Na botu, která po vašem boku bojovala s chmelovými šlahouny a prošla s vámi kus světa? Tentýž model obuvi figuroval botníku ve vašem prvním vlastním bytě a i nyní, kdy předáváte své zkušenosti neposedným vnoučátkům, Prestižka zůstala s vámi. Prestige - Široký výběr nejen pro děti. Velikosti do č.47


Prestige Moleda bota

Každý rodič s chloubou pozoruje první nesmělé krůčky svého dítěte. Uběhne pár let a nesmělost je ta tam a my dospělí jen žasneme, kde berou děti tolik energie na objevování okolního světa. Proto je tu Prestige pro děti – obuv, která se postará o to, aby vaše dítě vkročilo do života nejen pravou, ale především zdravou nohou.

V dětském provedení byla obuv certifikována Komisí zdravotně nezávadného obouvání a je označena registrovanou visačkou a značkou ČESKÁ KVALITA. Je vyrobena pro pohodlné obouvání se zapínáním na suchý zip i šněrování. Dodáváme v černé a bílé barvě. Vycházková obuv je určena pro volný čas a rekreační sport pro všechny věkové kategorie. Vysoký komfort při chůzi i dlouhodobém stání zajišťují nejen kvalitní přírodní materiály, ale i polyuretanová mezipodešev tlumící nášlapné síly. Jsou vhodné pro každodenní nošení. Šetří pohybový aparát při chůzi i dlouhodobém stání, a zároveň se velmi snadno obouvají.

 

O firmě
MOLEDA, a. s. – dodavatel obuvi pro volný čas zn. Prestige, obuvi pracovní a jezdecké

Firmu Moleda jsme zakládali v roce 2002 s odhodláním spojit tradici s inovací. Záhy se ukázalo, že naše filozofie je správná. V roce 2003 jsme se stali majiteli obuvnických výrobních linek původem ze Svitu, později z CEBO, a navázali jsme na tradiční obuvnický průmysl ve Zlíně. Do výroby obuvi jsme začali implementovat nová řešení a moderní postupy. Důraz na kvalitu se tak odráží v každém páru obuvi, který opouští naši výrobní linku. Přesvědčily se o tom již tisíce a tisíce spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i na Slovensku či v USA.

Specializujeme se na výrobu obuvi s nástřikem PUR (=polyuretanových) podešví, dříve jsme vyráběli i obuv odlévanou. Kvalita výrobků je dána již výběrem materiálů, které vstupují do procesu výroby. Využíváme pouze prověřené materiály, které uspěly při náročných kontrolách v certifikovaných zkušebnách (např. ITC Zlín). Proto se obuv z naší dílny pyšní mnoha certifikáty, které jsou dokladem její zdravotní nezávadnosti, kvality i bezpečnosti při práci. Zaměstnanci Moledy nejsou pouze lidé obsluhující stroje, jsou to skuteční odborníci a znalci. Právě jejich pečlivost a inovativní myšlení v kombinaci s technologickým zázemím dává vzniknout originální obuvi Prestige. Seznamte se s postupem výroby originální prestižky (odkaz na http://www.prestizky.cz/vyroba-originalni-prestizky).

Stálicí našeho produktového portfolia je známá obuv Prestige. Spolu se zařízením na výrobu tohoto legendárního modelu jsme zakoupili i formy na výrobu modelu dříve známého jako „mečířky“, které jsou dnes prodávány pod názvem Moleda Sport. Díky tomu nyní nabízíme obuv nejen mimořádně funkční, ale také designově atraktivní. Mimořádný důraz klademe na kvalitu obuvi pro nejmladší zákazníky. Naše certifikovaná obuv PRESTIGE podporuje správný vývoj dětského chodidla a naším velkým přáním je, aby se i ostatní výrobci rozhodli udělat pro zdraví dětí maximum.

Posloucháme, co naši zákazníci chtějí a snažíme se jim vždy vyjít vstříc. Proto neustále rozšiřujeme rodinu našich výrobků. Projděte si naše produktové portfolio a jistě naleznete ideální pár obuvi i pro vás a vaše blízké. Ať již zvolíte model klasického designu či moderně laděný pár, kvalita a zdravotní nezávadnost budou vždy jejich společným jmenovatelem.
Jdeme s dobou, vítáme změny a stále pracujeme na nových projektech. V roce 2010 jsme světu představili mladistvou a barevnou tvář prestižek v rámci projektu „Přiznej barvu!“. Zpočátku šlo o zábavu při vybarvování prestižek, postupně se však naše designová laboratoř začala plnit nádhernými návrhy. Vyzvali jsme ty nejtalentovanější návrháře, aby své modely přihlásili do soutěžního klání. Nejúspěšnější pár jsme hrdému návrháři vyrobili jakožto vítěznou trofej, a tak se do světa vydaly první páry pestrobarevných prestižek. Soutěž vzbudila vlnu zájmu a nadšení a od jara 2010 nabízíme výrobu barevných prestižek na zakázku. Více o úspěšném projektu „Přiznej barvu!“ naleznete na adrese www.prestizky.cz

V Moledě je stále živo. V roce 2010 jsme se vší slávou vyrobili miliontý pár prestižek, což nám připomnělo, že tím nejdůležitějším jste pro nás vy – naši věrní zákazníci.
Pro rok 2011 chystáme rozšíření kolekce o další limitované série pro děti a již nyní připravujeme horkou novinku roku 2012. Půjde o vycházkový elegantní model určený pro každodenní nošení.
Děkujeme Vám za vaši přízeň a slibujeme, že pro vás budeme vždy vyrábět obuv, na kterou se můžete v každé chvíli spolehnout!

Váš tým Moleda.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>