Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Peddy – po kotníky v bezpečí

Peddy – po kotníky v bezpečí

Pediatři doporučují: „V nejmenších velikostních skupinách vybírejte obuv výhradně kotníčkovou.“ Maminky však chápou boty také jako módní doplněk a nechtějí se při výběru omezovat jen na dva-tři modely. Jak z toho ven? Odpovědí je dětská obuv PEDDY, která splňuje oba požadavky stejně jako další kritéria důležitá při výběru dětských botiček – pohodlí, kvalitní materiály a cenovou dostupnost.

Peddy je značka určená našim nejmenším tedy dětem. Důraz je kladen na výběr kvalitních materiálů, perfektní zpracování a nezanedbatelnou součástí je také atraktivní design. I ten nejmenší zákazník touží být obut trendy a na to návrháři vždy pamatují při volbě barev a střihů.

Peddy je značka určená dětem – těm odrůstajícím i úplně maličkým. Navrhovat botu pro nožku, která roste a vyvíjí se, je veliká zodpovědnost, proto vedle opravdu kvalitních materiálů hraje důležitou roli i ergonomická a zdravotní stránka. Nezanedbatelnou součástí je i perfektní zpracování a snadné nazouvání – to oceníte zejména modelů pro malé děti. Návrháři nezapomínají ani na atraktivní design, protože i mrňousové chtějí být dneska trendy – a co teprve dorůstající malé slečny a pánové. V podzimní a zimní kolekci dětské obuvi opět dominují barvy a reflexní znaky pro bezpečný pohyb za šera a snížené viditelnosti, modely mají praktické zapínání na suchý zip nebo elastické tkaničky. A co je důležité – PEDDY je značka kvalitní dětské obuvi za rozumnou cenu!

U dětských bot platí nepřímá úměra – čím menší dítě, tím více bot. Jak ale vybrat ty správné? Kritérií je hned několik. Dětská obuv značky PEDDY splňuje ty nejdůležitější z nich – pohodlí, kvalitní materiály a cenovou dostupnost. Navíc mají tyto boty velmi moderní a hravý design.

Boty PEDDY splňují i další požadavky kvalitní dětské obuvi. Jejich měkké polstrování netlačí na nárt ani jiné pohyblivé části dětské nožky, patní část je však zpevněna a poskytuje dítěti stabilitu. Podrážka je elastická v místech, kde se ohýbají prsty, zároveň však dokáže tlumit nepříjemné nárazy při prudkém došlapu. Samozřejmostí jsou vynikající protiskluzové vlastnosti a zdravotně nezávadný materiál, z něhož jsou boty vyrobeny.  Pro větší bezpečnost vašich dětí na silnici je obuv vybavena reflexním označením.

U batolat se doporučuje kontrolovat, jestli z botek nevyrostlo, jednou za měsíc, u předškoláků a mladších školáků po dvou až třech měsících, u starších školáků třikrát ročně.

Dobré je také pravidelně prohlížet, ve kterých místech se obuv dítěte nejvíce opotřebovává. Můžete tak poměrně snadno zjistit první příznaky nepříznivých deformací nohou. Dostatečné množství prostoru potřebuje dětská noha pro zdravý růst především v prstové a nártové části. Jak však tento prostor zajistit, když je každá dětská nožka tak trochu jiná? Správnou volbou jsou boty na suchý zip. Nejen že se díky němu bota přizpůsobí tvaru chodidla, ale tento způsob zapínání dodá vašemu dítěti patřičné sebevědomí. Jen se podívejte, jak rychle se už dokáže samo obout!

V kolekci značky PEDDY pro sezónu jaro/léto 2010 můžeme najít kotníčkové modely, jejichž střih zajišťuje požadovanou fixaci nohy. Široká škála velikostí (18 až 39) a velké množství barevných variací vám umožní vybrat nejen pohodlné ale i slušivé botky jak pro vašeho chlapečka tak pro vaši malou slečnu.

V podzimní kolekci značky PEDDY proto můžeme najít hned několik modelů na suchý zip. Široká škála velikostí (18 až 39) a velké množství barevných variací vám umožní vybrat nejen pohodlné ale i slušivé botky jak pro vašeho chlapečka tak pro vaši malou slečnu.

Víte, že se dětská noha se potí až čtyřikrát více než noha dospělého člověka? proto bychom neměli dětem kupovat boty masivní či s těžkou podešví. Naopak velmi vhodné jsou boty prodyšné. Obuv značky PEDDY se vyrábí z kvalitních a vysoce odolných materiálů jako je velurová či syntetická useň.

Boty značky PEDDY jsou k dostání u všech dobrých obuvníků

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>