Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Na výlety s náma a levněji – treková obuv OLANG

Na výlety s náma a levněji – treková obuv OLANG

Pojďte s náma na hory s kvalitní trekovou obuví Olang. Obuv je vybavena membránou Olangtex popř. Sympatex. Odolá tedy i vlhkému prostředí. Obuv Olang – pohodlné boty určené pro turistiku. Cenově výhodné, vhodné pro celoroční použití v různých klimatických podmínkách. Vybrané modely jsou vybaveny značkovou podešví Vibram.

Na výlety do našich krásných rozmanitých hor je zapotřebí i pro děti pevná kotníková turistická obuv. Běžná vycházková obuv není vhodná pro zátěž, kterou obuv v těchto podmínkách musí vydržet, a zároveň musí zajistit bezpečnou a jistou chůzi bez zranění chodidel. Přitom tato obuv nemusí být drahá. I pro tuto sezonu jsme pro vás připravili výběr pevné kotníkové kožené trekové obuvi OLANG pro děti i dospělé navíc aktuálně se slevou 10%. Italský výrobce je oblíben pro svůj poměr kvalita/cena u svých produktů. Obuv je opatřena membránou proti pronikání vlhkosti. U dražších modelů s podešví Vibram. Velmi oblíbené jsou rovněž zimní modely sněhulí, které vám nabídneme pro letošní zimní sezonu. Nabídku trekové obuvi doplňuje významný český výrobce obuvi pro děti FARE. Kvalitní provedení cení naši zákazníci již řadu let. Doplněním vhodné termoponožky je tato obuv vhodná i do chladnějších období. Obuv je také vybavena membránou odolávající vlhkosti. Komfortní obutí je zárukou úspěšného výletu. Pojďte s dětmi na výlet do hor poznávat krásu naší přírody, vychutnávat klid a čistý vzduch. Samozřejmě je možné využít tuto obuv i na výšlapy do jiných hor pokud “na to máte” ….

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>