Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Odpovědi na připomínky zákazníků

Odpovědi na připomínky zákazníků

Za období, kdy jsme se s naším zbožím přiřadili do známého porovnávacího katalogu Heuréka, nám prostřednictvím vašich recenzí dorazilo množství připomínek, jejichž odpovědi naleznete v tomto článku. Naše reakce byly psány na konkrétní dotaz, ale s odpovědí jsme mysleli i na ostatní zákazníky. Proto jsou odpovědi z větší části obecné. Pro zákazníky našeho obchodu ale jistě poučné, protože se týkají oblastí, které ostatní v minulosti zajímaly. Chtěli-li byste si pročíst i názory zákazníků v celku i s hodnocením, odkazujeme Vás na stránky Heuréka, hodnocení je uvedeno také na této stránce. Zde naleznete nezávislé hodnocení ověřených zákazníků. Tyto recenze nelze manipulovat, proto vypovídají o našem obchodu mnohé. Věříme, že si o nás uděláte kladný názor, na jehož základě u nás vytvoříte objednávku, popř. nás navštívíte v prodejně v Ostravě. (souhrn odpovědí na recenze zákazníků od 14.9.2012 do 29.3.2014).

V následujícím textu se chceme vyjádřit k uváděnému hodnocení v Heuréce.
98 % Zákazníků dorazilo zboží do 10 dnů – toto číslo je ovlivněno negativně zákazníky, kteří platí převodním příkazem, který někdy může být zrealizován i za více dnů než  příjdou paníze na náš účet, zvláště, když zákazník zapomene platbu provést, splete identifikační symbol, a váháním při převzetí zásilky, kdy balík leží několik dní na poště a nedaří se jeho doručení. Samotná expedice u nás proběhne do 24h, doručení další den. Zpravidla zákazník obdrží zboží druhý pracovní den. Do hodnocení citelně zasahují víkendové dny a svátky. Sami se podivujeme, že 2% zákazníků byla zásilka doručena po více než 10 dnech. Na tomto čísle však vinu neneseme. Platby předem z tohoto důvodu rušit nebudeme, ikdyž v dalším hodnotícím parametru díky tomu dosahujeme pouze 2,4 dne Průměrná doba dodání v dnech, která souvisí s výše popsaným předchozím hodnocením.
99% Zákazníků doporučuje obchod – náš obsáhlý sortimet a množství prodávaného zboží občas přináší i negativní hodnocení zákazníků. Všem, kteří napíší připomínku na naše služby či zboží, odpovídáme v “recenzích”. Bohužel někdy se nám nedaří plnit nadstandardní očekávání zákazníků. Mnozí to nesou nelibě a dávají to najevo tímto způsobem. Snažíme se jim situaci vysvětlit a věříme, že příčiny následně pochopí a znovu se na nás při příštím nákupu obrátí. Pro nás je důležité, aby byl zákazník maximálně spokojen, ovšem musí brát v potaz, že některé požadavky mohou být nereálné a pro nás těžce splnitelné. Prosíme tím o vaší tolerantnost při posuzování. Nemůžeme se rovnat s velikány mezi eshopy s milionovými obraty, jejichž sklady jsou doplňovány přímo výrobci, popř. mají k dispozici sklady všech dodavatelů po celém světě. Pro nás je každé zlepšení velkým úspěchem, protože se vždy jedná o vysoce nákladné záležitosti. Žáden eshop v naší velikosti nedisponuje takto zásobeným skladem a takovým servisem pro zákazníky o jaký se snažíme my. Nákupem v našem eshopu či prodejně si toto můžete lehce ověřit. Zveme vás k nákupu. Dětské botičky MTG

 

 

 

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za reakci. Je nám líto vzniklých omylů. Naši pracovníci jsou v sezónu natolik vytíženi, že i přes snahu a péči, kterou věnují každé objednávce, se může něco přehlédnout. Nejde o záměr nebo snad o schválnost, aby zákazník byl z naší strany šikanován nebo klamán. Každou takto vzniklou situaci se snažíme přednostně řešit tak, aby zákazník byl spokojen. Ve vašem případě skutečně došlo k záměně obuvi, kterou jsme obratem vyměnili. Bohužel naše nová operátorka omylem zadala dobírkovou částku. Tento omyl lze velmi snadno řešit, ovšem vy jste již nebyla k této možnosti přístupná. Prodej bot přes eshop je poměrně náročná operace, která vyžaduje maximální soustředěnost. Je zapotřebí neustálé kontroly mnoha údajů a položek. Chvilková neopatrnost nese za následek nespokojenost u zákazníka, který se stává nadmíru náročným na kvalitu a servis. Jako menší obchod s dětskou obuví prosíme o zdrženlivost a jistou míru tolerance. Každou nepříjemnost je možné vyřešit jen pokud je zákazník vstřícný. Vaše objednávky vyřizují lidé a nelze zabránit občasným omylům, které nás mrzí a velmi se za ně omlouváme.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Je nám líto, že jste nespokojena. Z naši strany bohužel necítíme pochybení. Hned 3.2. 2014 jsme Vám zasílali dva e-maily s podklady k platbě, jelikož jste zvolila platbu předem. To, že Vám e-maily nedorazily, respektive s největší pravděpodobnosti spadly do spamu, za to bohužel nemůžeme, máte tak nastavenou svou schránku. Zkontrolujte si prosím svou e-mailovou schranku a spamy. Zboží-batoh máme pro Vás stále odložený a čekáme na platbu od Vás. Hezký den, Dětské botičky MTG.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za váš čas s vyplněním dotazníku. Jsme rádi, že kladně hodnotíte naši nabídku, ikdyž s výtkou o malém zastoupení českých značek (v nabídce máme zastoupeno asi 10 českých výrobců a několik slovenských). K tomu lze dodat, že významným hybatelem naší nabídky je zákazník sám. My jako prodejci se přizpůsobujeme poptávce. Nikoho záměrně neodsunujeme. Pochopitelně podmínkou k zařazení zboží do prodeje je jeho kvalita, cena, servis, nabídka prodejného zboží a množstevní výhody. Pro některé výrobce není snadné tyto požadavky splnit. Nemůžeme plnit sklady neprodejným zbožím a nést riziko prodeje pod nákupními cenami. Hozená rukavice je na českých dodavatelích, aby sami zhodnotili své prodejní strategie a vyráběný sortiment tak, aby byl prodejný a zákazníky více vyhledávaný. Zákazník na druhou stranu by měl českou výrobu více upřednostňovat.
Další výtkou jsou nezobrazující se obrázky v rozcestnících – zřejmě šlo o nějaký neidentifikovatelný výpadek. Po konzultaci se zákazníkem konstatováno, že je vše v pořádku.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za kladné hodnocení. Obuv nabízíme od cca 10 českých výrobců a asi 8 slovenských. Pokud některého z výrobců nemáme v nabídce, je to dáno malým zájmem zákazníků o tuto obuv popř. nevhodnou obchodní strategií výrobce, nekvalitou, vysokou cenou, nedostatečnou nabídkou, nemódními střihy, nevybaveností moderními technologiemi, špatnou spoluprací nebo nemožností vykrytí našich objednávek apod. Mnozí dodavatelé se tváří jako čeští výrobci obuvi a přitom jde vesměs o zahraniční produkci zejména asijskou nebo polskou. Náš obchod se snaží vyjít vstříc svým zákazníkům v maximální míře a naše nabídka tomu odpovídá. Vyhledáváme na našem trhu to nejlepší, co dodavatelé nabízejí. Navštěvujeme veletrhy, ale bohužel nabídka je taková jaká je. Podstoupit riziko nákupu neprodejného zboží si nemůžeme dovolit, ač bychom českou obuv rádi prodávali. Zákazník českou obuv poptává, ale když dojde ke konfrontaci kvality a ceny, vždy raději zvolí zahraniční produkt. Tento výběr lze zvrátit pouze nastavením mnohem nižší ceny pro českou obuv, ale to je již otázka na výrobce.
Máte-li na mysli nějaké konkrétní zboží českých výrobců, které byste ráda shledala v naší nabídce, tak nám, prosím, napište.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení. Platbu kartou lze provést v naší kamenné prodejně. V eshopu je možná platba bezhotovostně na náš účet nebo zaplacením dopravci při předání zboží. Ti vám asi zaplacení kartou neumožní, protože z každé transakce je strháván poplatek podobně jako obchodníkům. Z tohoto a dalších technických důvodů jsme museli tuto službu pozastavit. Při každé platbě kartou vám obchodník nabízí bonus, který musí zohlednit do ceny zboží či svých služeb. K tomuto kroku jsme nechtěli přistoupit, abychom mohli udržet ceny zboží na nejnižší možné úrovni.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za připomínku. Jak jsme zde v odpovědích na recenze několikrát zmiňovali, všechna taková zlepšení kvality, byť mírná, jsou vždy otázkou nákladovosti. Je pochopitelně možné zboží balit do kvalitnějších obalů. Tyto dražší obaly však vytvářejí vícenáklady, které by musel zákazník hradit ve zvýšené ceně balného. Myslíme si, že zaslání v krabici od bot (jsme speciálka s dětskou obuví – máme tedy k dispozici volné krabice právě od obuvi) nemůže způsobit újmu zboží. Ba právě, krabice je vhodná pro přepravu tím, že absorbuje drsnější zacházení při přepravě. Většina zákazníků preferuje nižší poštovné a toleruje levnější obal, který skončí tak nebo tak v odpadu. Podstatné je, aby zboží dorazilo bez poškození. Funkcí obalu je ochrana přepravovaného zboží. Používáme originální balení výrobců, pokud ho ke zboží dodávají a je již započítáno v ceně výrobku. Nemůžeme zákazníka nutit k investici do obalu, který je po jednom použití většině k nepotřebě. Nemalou úsporou u této položky jsme mohli snížit výdaj za poštovné/balné, které je jistě pro většinu zákazníků větším přínosem. Vyžadujete-li kvalitnější zabalení, prosíme o zaslání požadavku s objednávkou. Vynasnažíme se zboží poté zabalit v požadované kvalitě, ovšem s doplatkem.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení a připomínku. Výši slev máme nastavenu s ohledem na velikost marží, která je dána nákupními cenami. Slevy, které lze spatřit u řetězců, nelze poskytnout. Musíme velmi vážit jak naložit s nepoměrně menšími maržemi.
Přesto máme pro zákazníky připraveny bonusy, které nákup zpříjemní. Máme za to, že zákazník při nákupu uvítá možnost zaslání bez nákladů za poštovné a balné – což je nemalá položka, zvláště, když zákazník využije akce s výměnou obuvi zdarma. Navíc se lze zapojit do našeho bonusového programu, kde lze pravidelnými nákupy získat slevu. http://www.detske-boticky.cz…
Abychom zachovali úroveň prodeje, není možné nadměrně navýšit výdaje tímto směrem. Jsou samozřejmě obchodníci, kteří prodávají levněji a s minimálními maržemi, ale u nich se nedá s žádným komfortem prodeje počítat. Nedisponují žádným skladem a zboží pouze přeposílají. Netíží je náklady s provozem prodejny, se zaměstnanci, nájmy apod. Balíčky balí doma v kuchyni a přivýdělek pár korun jim postačuje. O spolehlivosti dodání zboží, jeho kvality, možnosti reklamace, případného vrácení nebo výměny lze pochybovat. Žádná sleva totiž není zadarmo a je vykoupena delší dobou dodání, rizikem nedoručení zboží či vrácení peněz apod. Postupně zákazníci zjišťují, že takovýto nákup není pro ně přínosem a již investují do pohodlí a jistoty nákupem u solidních obchodníků. Jsme rádi, že i vy jste našim zákazníkem a přesvědčila jste se o našem kvalitním servisu, který zákazníkům standardně poskytujeme, a nezařadila jste se mezi dobrodruhy, kteří riskují své peníze nákupem v takto pochybných eshopech. Jde totiž více o adrenalinový zážitek, než o samotný nákup.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za reakci. Omlouváme se za špatný pocit z nákupu, který zřejmě pramenil z nynějšího hektického období, kdy se většina rodičů najednou rozhodla pro nákup obuvi. Většina nakupujících se tak sejde v jeden okamžik v naší prodejně. Z toho plynou mrzutosti a nepříjemné pocity z nakupování. Naše prodavačky se nemohou všem zákazníkům věnovat tak, jak by si ony samy i zákazníci přáli a náš sortiment vyžadoval (prodej dětské obuvi vyžaduje specifický přístup). Mnozí zákazníci jsou velice nároční a nesnesou nezájem ze strany personálu. Ti zaměstnají prodavače natolik, že nemá již možnost obsluhovat další zákazníky. Prodavač se nemůže věnovat pouze jednomu zákazníkovi, snažíme se obsloužit všechny zákazníky rychle k největší možné spokojenosti i přes nutnost nedat zákazníkům optimální servis. Což mohou nést nelibě, ale je potřeba si uvědomit, že věnování se jednomu je vždy na úkor druhého.
Na omluvu našeho personálu je potřeba říct, že je potřebné si nákup naplánovat na dobu menšího vytížení a nejlépe před obvyklým a předpokládaným návalem. Vyhnete se tak zmiňovným nepříjemnostem. Nás tato situace netěší a mrzí nás to. Tlak, který je kladen na personál může být v některých chvílích neúnosný a z toho pramení nervozita, která se poté dotýká zákazníků prodejny. V obdobích větších návalů se očekává od zákazníků trpělivost a tolerantnost. Je mnohdy nezbytné, aby zákazník postupoval při nákupu více samostatně, kdy individuální přístup není možný. Počet prodavačů je optimalizován podle požadavků prodeje na což si zatím nikdo nestěžoval. Velikost prodejny a naše zdroje mají samozřejmě své limity (není možné na několik dnů v roce příjmout prodavače, navíc bez znalostí a zkušeností). Nezbývá než se s tím smířit nebo naplánovat nákup na jindy. I během těchto dnů jsou okamžiky, kdy je volněji.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za kladnou reakci. Vaše poznámka o nedostatečném výběru se zřejmě netýká výběru obuvi, kde nabízíme asi 3500 vzorů dětské obuvi. Asi jen stěží naleznete bohatší nabídku na našem trhu s dostupností v prodejně i eshopu ve všemožných kategoriích. Jiný sortiment dětského zboží postupně rozšiřujeme, ale není stěžejní pro speciálku s dětskou obuví. U obuvi je rozšiřování nabídky ztíženo nedostatečnou poptávkou po jiných značkách. Přesto se snažíme držet v nabídce i méně prodejné modely. Ne všichni zákazníci tolerují uniformitu, která se profiluje tlakem některých výrobců, a uvědomují si, že ne jen “známá” značka tvoří kvalitu. Prodejnost je však ve vleku oblíbenosti u mládeže. My jako prodejci se tomuto tlaku přizpůsobujeme. Je tedy na zákaznicích, aby přehodnotili své priority a zaměřili se i na méně známe značky, které mají co nabídnout.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den,
možná vám příjdou instrukce zbytečné a obsáhlé. Pokud tomu tak je, omlouváme se za nadměrné obtěžování emaily. Není v tom žáden špatný úmysl. Našim záměrem je, aby zákazník byl maximálně informován. Pokud tyto informace pokládá za nedůležité jistě je nemusí a ani nebude číst. V případě nejasností je však snadné si je dohledat. Můžeme se v budoucnu pokusit tyto texty optimalizovat.
Obchodní podmínky většina objednávajících nečte a je naší poviností na některé důležité pasáže upozornit. Věřte, že je mnoho zákazníků, kteří si sami některé základní informace nedokáží nalézt na našich stránkách. Zaslíláním informačních emailů se vyhneme zbytečným telefonátům a vysvětlováním zásadních věcí. Bohužel někdy ani to nepomůže.
Mnozí zákazníci zapomínají, neuvádějí přesné údaje, některé údaje zcela scházejí. Chceme je tedy i touto cestou upozornit, aby si zadané údaje překontrolovali. Upozorňujeme je také z jiné emailové adresy na možnost, že jim mohly odpovědní emaily přijít mezi spamy. Zákazník poté marně čeká na naši odpověď. Může se vám to zdát zbytečné, ale jen do doby, než se podobná událost stane také vám.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za reakci. Jak uvádíme na našich stránkách i zde poněkolikáté, nelze zajistit, aby se v eshopu zobrazovalo pouze to zboží, které je skladem a to z několika důvodů. Bohužel nejsme eshop, který prodává stovky stejných rohlíků a další se dají bez potíží doobjednat. Mnohé produkty jsou nakoupeny pouze v jednom kuse a s nemožností doobjednání. Pracujeme pouze se zbožím, které máme skladem. Na externí sklady se nedá spolehnout vůbec. Pokud si zákazník zboží objedná je možné, že než se objednávka vychystá, prodá se toto zboží v prodejně nebo ho objedná zákazník před vámi. Zákazníci si také v prodejně nechávají zboží odložit a je tedy, po dobu do jeho prodeje, pro ostatní nedostupné, ikdyž se ve stavu skladu jeví jako dostupné. Obdobná situace nastává v eshopu při platbách předem nebo pozdržením vyřizování objednávky jiného zákazníka. Toto zboží se objednáním nerezervuje a je tak stále v eshopu aktivní. Zboží se zneaktivní až samotným prodejem. Je zapotřebí si uvědomit, že mezi odesláním objednávky a jejím zpracováním uběhne poměrně dlouhá doba, kdy může být toto zboží prodáno jinému zákazníkovi např. v prodejně nebo tomu, který vytvořil objednávku před vámi. Na totožné zboží bývá v jeden den i vícero objednávek. Náš sklad zároveň není propojen s eshopem online a stavy se aktualizují v časových intervalech. Mezidobou může docházet k diferenci toho co skutečně skladem je a co se ukazuje v eshopu. Mrzí nás neuskutečněné prodeje a snažíme se dělat maximum, aby k tomu docházelo v omezené míře. Všem zákazníkům, kterým se stalo, že zboží nebylo skladem, se omlouváme a snažíme se jim navrhnout vhodnou náhradu. Víme, že věnovali výběru v našem eshopu mnoho času a je nám to líto. Bohužel odstranit zcela tuto chybovost nelze a nedaří se to ani mnohem větším eshopům. Je tedy na zákazníkovi, aby byl tolerantní a měl připraveny alternativy pro případ, že by vybrané zboží skladem nebylo. Vždy máme skladem dostatek zboží. Zákazník si i přes tyto potíže obuv zpravidla vybere. Nejde o žáden úmysl a snahu prodat pouze to zboží, které bychom chtěli. Víme, že vás tyto organizační potíže nezajímají. Je ale pravděpodobné, že většina podobných eshopů bude mít podobné potíže. Není zde prostor, abychom se zde více o nich rozepisovat. Věříme, že vás tyto potíže neodradí v dalších nákupech.

 

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení. Míra uváděná u produktů je námi změřený vnitřní prostor obuvi. Neměříme stélky ani si necucáme čísla z prstu. Nespoléháme se na údaje výrobců nebo nekopírujeme z jiných eshopů – ani na jedny míry se nedá spolehnout. Míry uváděné na krabicích zákazníka matou, pokud se neshodují se skutečnými rozměry. Je na rozhodnutí zákazníka, kterým mírám důvěřuje. Je užíváno vícero postupů měření a každé může vykazovat jisté procento nepřesnosti. Doporučujeme pročíst článek o měření nohou a obuvi. http://detskeboticky.cz…

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Můžete přesněji specifikovat problém, se kterým jste se setkala? Na žáden jsme nenarazili. Krok zpět je možný tlačítkem v prohlížeči (Krok zpět), které vždy vrátí na poslední prohlíženou stránku. Pro prohlížení konkrétních produktů je vždy lepší otevírání v nových oknech (záložkách) a ponechat si výchozí stránku otevřenou. Nicméně jsme na žáden problém nenarazili. Je možný problém ve vašem prohlížeči?

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za reakci. Jak uvádíme na našich stránkách i zde poněkolikáté, nelze zajistit, aby se v eshopu zobrazovalo pouze to zboží, které je skladem a to z několika důvodů. Bohužel nejsme eshop, který prodává stovky stejných rohlíků a další se dají bez potíží doobjednat. Mnohé produkty jsou nakoupeny pouze v jednom kuse a s nemožností doobjednání. Pracujeme pouze se zbožím, které máme skladem. Na externí sklady se nedá spolehnout vůbec. Pokud si zákazník zboží objedná je možné, že než se objednávka vychystá, prodá se toto zboží v prodejně nebo ho objedná zákazník před vámi. Zákazníci si také v prodejně nechávají zboží odložit a je tedy, po dobu do jeho prodeje, pro ostatní nedostupné, ikdyž se ve stavu skladu jeví jako dostupné. Obdobná situace nastává v eshopu při platbách předem nebo pozdržením vyřizování objednávky jiného zákazníka. Toto zboží se objednáním nerezervuje a je tak stále v eshopu aktivní. Zboží se zneaktivní až samotným prodejem. Je zapotřebí si uvědomit, že mezi odesláním objednávky a jejím zpracováním uběhne poměrně dlouhá doba, kdy může být toto zboží prodáno jinému zákazníkovi např. v prodejně nebo tomu, který vytvořil objednávku před vámi. Na totožné zboží bývá v jeden den i vícero objednávek. Náš sklad zároveň není propojen s eshopem online a stavy se aktualizují v časových intervalech. Mezidobou může docházet k diferenci toho co skutečně skladem je a co se ukazuje v eshopu. Mrzí nás neuskutečněné prodeje a snažíme se dělat maximum, aby k tomu docházelo v omezené míře. Všem zákazníkům, kterým se stalo, že zboží nebylo skladem, se omlouváme a snažíme se jim navrhnout vhodnou náhradu. Víme, že věnovali výběru v našem eshopu mnoho času a je nám to líto. Bohužel odstranit zcela tuto chybovost nelze a nedaří se to ani mnohem větším eshopům. Je tedy na zákazníkovi, aby byl tolerantní a měl připraveny alternativy pro případ, že by vybrané zboží skladem nebylo. Vždy máme skladem dostatek zboží. Zákazník si i přes tyto potíže obuv zpravidla vybere. Nejde o žáden úmysl a snahu prodat pouze to zboží, které bychom chtěli. Víme, že vás tyto organizační potíže nezajímají. Je ale pravděpodobné, že většina podobných eshopů bude mít podobné potíže. Není zde prostor, abychom se zde více o nich rozepisovat. Věříme, že vás tyto potíže neodradí v dalších nákupech.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jste zaregistrovala naši rozsáhlou nabídku ve všech kategoriích dětské obuvi – celkem máme v nabídce zhruba 3500 vzorů obuvi. Jsme především obchod s dětskou obuví a proto větší velikosti nabízíme v omezené míře a to zejména pro nedostatek zájmu dětí. Mnohé děti si již samy v tomto věku vybírají obuv ze svých oblíbených značek. Je na rodičích, aby jim vštěpovali, že by měli vybírat především obuv kvalitní a pohodlnou. Mladí preferují spíše trendy ostatních vrstevníků a bohužel jim jde z větší části více o značku než o kvalitu. I přes přezírání části mladé generace máme v zimní kolekci na výběr ve vel. 37 – 53 vzorů, v.38 (33 vzorů, v.39 (31 vzorů), v.40 (22 vzorů), v.41 (10 vzorů), v.42 (6 vzorů). V příštích obdobích budeme postupně tuto nabídku rozšiřovat. Možná se změní přístup zákazníků k těmto větším velikostem a přehodnotí své preference.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za slova chvály. Naše prodejna se možná vymyká vaši poznámce o výběru v kamenných prodejnách. U nás naleznete všechno zboží prezentované v eshopu a mnoho dalšího zboží, které v eshopu ani nenabízíme. Z toho vyplývá pro některé nepříjemnost s výběrem, kterému je u nás zapotřebí věnovat více času. Obuvi vystavujeme opravdu velké množství a není snadné si vše prohlédnout. Doporučujeme zákazníkům, aby si vytvořili předvýběr na eshopu.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení. Pokud zboží dorazilo v pořádku, je tedy vše jak se od prodeje očekávalo a obal splnil svůj účel – poskytnout výrobku ochranu před poškozením po dobu přepravy. Někteří výrobci dodávají krabice nepříliš pevné, aby se ušetřily náklady za obal. Ani my standardně nebalíme zboží do dalších krabic ze stejného důvodu. Náklady na pevnou krabici jsou od 50Kč výše a musely by být zahrnuty do prodejní ceny. Požadujete-li zabalení do kartonové krabice, je na to potřeba předem upozornit. Tato služba bude zpoplatněna.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Vaše hodnocení nás netěší. Pokusím se vysvětlit proč k takové situaci došlo.
Vaše objednávka byla na dva páry obuvi, které skladem skutečně nebyly. Na eshopu se nezveřejňuje počet dostupných kusů z vícero důvodů. Objedná-li někdo více než jeden pár, je nutno počítat s nedostupností. Jsme vždy připraveni najít jinou vhodnou alternativu, pokud o ni zákazník požádá. V hodnocení uvádíte, že jste nakupovala u nás opakovaně a přesto nás nedoporučujete ostatním. Předpokládám, že nenavštěvujete obchody, které nesplňují vaše požadavky. Zároveň víte, když chodíváte do naší kamenné prodejny, že skladové zásoby máme společné s eshopem.

Mohou nastat tyto situace, které ovlivní dostupnost zboží :
Zákazníci si v prodejně nechávají zboží odložit a je tedy, po dobu do jeho prodeje, pro ostatní nedostupné, ikdyž se ve stavu skladu jeví jako dostupné. Obdobná situace nastává v eshopu při platbách předem nebo pozdržením vyřizování objednávky jiného zákazníka. Toto zboží se objednáním nerezervuje a je tak stále v eshopu aktivní. Zboží se zneaktivní až samotným prodejem. Je zapotřebí si také uvědomit, že mezi odesláním objednávky a jejím zpracováním uběhne poměrně dlouhá doba, kdy může být toto zboží prodáno jinému zákazníkovi např. v prodejně nebo tomu, který vytvořil objednávku před vámi. Na totožné zboží bývá v jeden den i vícero objednávek. Náš sklad zároveň není propojen s eshopem online a stavy se aktualizují v časových intervalech Taktéž náš druhý eshop www.detskabota.cz se synchronizuje podle eshopu www.detske-boticky.cz nejvíce 1x denně. Mezidobou může docházet k diferenci toho co skutečně skladem je a co se ukazuje v eshopu. Ikdyby byl sklad online, stejně nebude jistota, že budou pro vás odloženy dva páry obuvi, když byl nakoupen našim obchodem pouze jeden pár. Mrzí nás neuskutečněné prodeje a snažíme se dělat maximum, aby k tomu docházelo v omezené míře. Všem zákazníkům, kterým se stalo, že zboží nebylo skladem, se omlouváme a snažíme se jim navrhnout vhodnou náhradu. Víme, že věnovali výběru v našem eshopu mnoho času a je nám to líto. Bohužel odstranit zcela tuto chybovost nelze a nedaří se to ani mnohem větším eshopům. Je tedy na zákazníkovi, aby byl tolerantní a měl připraveny alternativy pro případ, že by vybrané zboží skladem nebylo. Vždy máme skladem dostatek zboží. Zákazník si i přes tyto potíže obuv zpravidla vybere. Tedy pokud sám chce. Máme v plánu nějaké úpravy eshopu, které zlepší současný stav.
Vaše reakce nám proto příjde jako ukvapená a věříme, že příště názor změníte. Hezký den

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, ikdyž nás zaskočilo, že jste nás zahrnul mezi tuctové eshopy. Náš eshop nabízí cca 3500 vzorů obuvi a myslíme, že podobnou nabídku nemá mnoho eshopů s dětskou obuví. Všechno zboží máme navíc skladem a nejde tak o přeposílání z velkoskladů výrobců z nějaké garáže. Pročítáním zdejších recenzí je možno zhodnotit i kvalitu našeho servisu, který je vesměs kladně hodnocen. Věříme, že dalšími nákupy v našem eshopu si tato slova ověříte.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Je nám líto, že mezi mínusy počítáte i slevu, kterou zákazníkovi poskytujeme. Každá sleva je nadstandard a mrzí nás, že někteří zákazníci ji považují za samozřejmost a neváží si toho. Zákazníci jsou zmasírováni slevovými kampaněmi řetězců, které se předhánějí ve výši slev. Vcelku však zákazník u nich zaplatí více než by musel třeba nákupem jiného zboží. Podobných triků se používá několik. Zákazníka již tolik nezájímá cena samotná, ale výše dosažené slevy. Námi nabízených 5% je pro něj nedostatečných a jeho představa 50% není pro nás akceptovatelná. Běžný zákazník nemá představu o nákladech, které provoz prodejny našeho typu vyžaduje. Mnozí přehllížejí servis, který mu poskytujeme. Musíme zajistit personální obsazení, vybavení, skladové zásoby, apod.
Musíme se zejména řídit nákupními cenami zboží a hlídat si marže a konkurenci. Jsme pak rádi, když můžeme zákazníkovi nabídnout nějaké plus – slevový kupón, dopravu zdarma, dárek … Bohužel jste naše plus oznámkovala mínusem. Každá akce musí být ohraničená. Většina řetězců 14 dny. Specifikum našeho zboží vyžaduje delší období – aktuálně 3 měsíce pro nákup v prodejně.
Vaše objednávka byla s vyzvednutím na prodejně. Všechno zboží, které je v prodeji, je společné pro prodejnu i eshop. Zboží je prodáváno z jednoho skladu na téže adrese. Není tedy možné, aby dodací lhůta – příprava zboží byla delší než jeden pracovní den.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za kladné hodnocení. Mrzí nás vaše zklamání z komunikace s našim obchodem. Celý proces přípravy objednávek je založen na týmu několika pracovníků. Ti věnují veškerou energii do bezchybného a rychlého odbavení desítek objednávek denně. Jsou dny, kdy jsme natolik zavaleni objednávkami, že nejsme schopni reagovat na všechny dotazy. Proto upřednostňujeme emailovou komunikaci. V době, kdy jsou pracovníci přetíženi, se nemohou plně věnovat telefonickým dotazům, které mnohdy zdrží operátora i na desítky minut (skutečně jde o několik takových případů denně). Zásilky by se poté nemusely stihnout připravit k odeslání a ostatní zákazníci by toto nesli nelibě. Námitka na navýšení počtu personálu by mohla být akceptovatelná, pokud by zákazník reflektoval navýšení ceny zboží. Což v našich krajích není reálné. Snažíme se proto o přiměřený poměr, kdy personálně zvládáme prodej s adekvátním sevisem pro zákazníka a náklady, které tento servis vyžaduje s následným promítnutím do cen a také spokojenost zákazníků s rychlostí a komfortem prodeje. Myslíme, že jde o vyvážený poměr. Pokud sama uvádíte, že “toho máme hodně”, tak jistě rozumíte našemu vysvětlení a příjmete naši omluvu. Je pochopitelné, že naše potíže zákazníka nemusí zajímat. Vysvětlení jsme však povinováni podat.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Velmi děkujeme za kladné hodnocení. Našim záměrem je vytvořit největší specializovanou prodejnu s dětskou obuví. To se nám podařilo otevřením prodejny v Ostravě. Jde o největší prodejní plochu s výběrem skoro 3500 vzorů obuvi. Takto velký výběr asi sktečně jinde neuvidíte. Většinu zboží je možné zakoupit i v eshopu. Z takto velkého množství obuvi plynou i nedostatky, kdy je obtížné se ve zboží orientovat. Je tudíž zapotřebí výběru věnovat více času.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení. Boty ve většině případů opravdu neodpovídají u nás používaným tabulkám. Tato výtka by měla být směřována na výrobce. Na toto téma jsme napsali článek http://detskeboticky.cz…. Tato situace nám jako prodejcům také není příjemná. Bohužel tento problém byl v minulosti, potýkáme se s ním nyní a do budoucna se změna neočekává. Je nutno před nákupem vždy obuv i chodidlo správně proměřit odpovídajícím měřidlem viz článek http://detskeboticky.cz….

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Jsme rádi za vaše kladné hodnocení. Jen bychom rádi uvedli, že ceny v jiných kamenných obchodech neznáme. Cenotvorba je dána nákupními cenami, stavem skladu a konkurenčními obchody. Ceny v našem obchodě jsou vesměs totožné s cenami v našem eshopu. Samozřejmě se najdou odchylky způsobené výprodejovými akcemi. Zákazníkům v prodejně za opakovaný nákup navíc dáváme slevový kupon na další nákup, který je jimi ve velké míře využívaný. Také v eshopu je možné získat různé bonusy. Ceny se potom mohou lišit právě o tyto výhody pro věrné zákazníky.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za kladné hodnocení i při potížích s objednávkou. O problémech s nákupním košíkem u některých zákazníků víme. Bohužel náš administrator eshopu tento nedostatek není schopen vyřešit. Je možné, že se problém vyřeší aktualizací stávajících softwarů prohlížečů. Bohužel s tím sami víc dělat nemůžeme. Možné varianty uskutečnění objednávky poskytujeme na našich stránkách. Provozujeme také dceřinný eshop www.detskabota.cz, kde lze objednávku učinit. Je nám skutečně líto, že se vás tyto potíže dotkly.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za návštěvu v naší prodejně. Je nám líto, že jste musela chvíli čekat. Určitě to nemohlo být příliš dlouho, protože obsluha se plánuje aktuálně podle počtu zákazníků. Pochopitelně, když zákazník otálí a příjde v období špičky, tak není možné takovou situaci zvládnout. Rodiče by měli předvídat a uskutečnit nákup s předstihem, aby se vyhnuli návalům. Jistě každý dopředu ví, že přichází nový školní rok, nebo se blíží zima. Doporučujeme všem, aby neodkládali nákup na poslední den. Vyhnou se tak zbytečnému stresu. Takových hektických dnů však není mnoho a není možné kvůli nim další síly přibírat nebo rozšiřovat prodejnu. Odrazilo by se to ve vyšších nákladech za mzdy, které se promítají v cenách zboží.
Z vašeho poznatku vyplývá i skutečnost, že náš obchod je mezi zákazníky velmi oblíbený a hojně navštěvovaný. Nabídnout služby a kvalitu, o kterou se snažíme, je velmi obtížné. Počet zákazníků nás ubezpečuje, že naše práce není marná a lidé si ji cení.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Jsme rádi, že někteří zákazníci ocení naše dárky, které nabízíme k vybranému sortimentu. Tuto přidanou hodnotu mnozí berou jako samozřejmost. Jde však o dárek, který značně zvyšuje hodnotu koupeného zboží. Podobně je tomu u odpuštění platby poštovného za zaslání apod. Toto vše nám zvyšuje náklady a těší nás, že jste si všimla, že to není samozřejmost ani standart u většiny jiných eshopů.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za názor. Je nám líto, že došlo k pochybení. Pokud byla uvedena chybně adresa na účtence (faktury nezasíláme), tak to nemá žáden dopad na současné ani budoucí dohledání vaši prodejky. Tyto údaje jsou určeny více pro naši potřebu, v ostatních prodejnách se tento údaj neuvádí vůbec. Někdy naše rychlost může stát za některými nedostatky. Snažíme se je eliminovat na minimum.
Snad by nemuselo být mínusem doručení zásilky na zadanou adresu. Zřejmě jde o zmýlení se ve znaménkách.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Umístění obchodu je pro obyvatele nejlidnatější oblasti Ostravy v přiměřené vzdálenosti. Je samozřejmé, že ostatní musí dojíždět z větších vzdáleností. Sídlíme v Bělském Lese vedle tramvajové zastávky odkud je spojení do celého města. Máme natolik rozsáhlý sortiment zboží, že k nám neváhají zákazníci dojíždět i ze vzdálenějších okolních měst, Polska nebo Slovenska. Bohužel někdo to k nám daleko opravdu může mít. Pro tyto zákazníky máme spuštěn perfektně fungující eshop s dodáním zboží druhý den.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za reakci. Většina produktů je fotografována v našich prostorech. Je pravdou, že podmínky jsou amatérské. Nemůžeme si dovolit všechno zboží vozit do ateliéru investovat do fotografií s garantovanou kvalitou. Takové fotografie si může dovolit výrobce, který na toto má prostředky a jeho sortiment je nesrovnatelně menší než jaký my nabízíme. Naše fotografie jsou plně dostačující a nemáme ambici tiskout kalendáře nebo katalogy. Může se tak stát, že v našich světelných podmínkách může dojít k barevnému posunu. Tento se dá odhalit, když budete mít zkalibrovaný monitor a obuv nasvětlenou odpovídajícím světelným zdrojem. Barevnost obuvi se také pár od páru mění. Zákazník by měl být v tomto ohledu tolerantní. Samozřejmě nelze akceptovat výrazný posun barev. Tyto fotografie jsou povětšinou fotografovány nekvalitními kompakty. Někteří výrobci dodávají nekvalitní fotografie, proto jsme se rozhodli všechnu obuv fotit vlastními silami. Za případnou nekvalitu fotek se vám omlouváme.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za podnět. Chybějící nebo neúplný popis je skutečně naše slabina. Jeho doplnění vyžaduje množství času a ruční měření. Nespoléháme se na případné údaje výrobců, pokud vůbec jsou k dispozici. Údaje se postupně doplňují, bohužel není fyzicky možné v tak krátké době, kdy se mění sortiment, je doplnit. Jak je možné si všimnout, tak se jedná o stovky produktů. Na dotaz v objednávce však obuv proměříme a velikost obuvi se zákazníkem konzultujeme.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Vážíme si vašeho hodnocení. Výdejní místo pro osobní odběr je pouze v naší prodejně v Ostravě. Pro udržení nízkých cen není v současné době ekonomické otevírat síť poboček, které by ani nemohly zaručit servis zákazníkům jaký je nyní nabízen v současné provozovně. Pro zákazníky, kteří nás nemohou navštívit je zboží zasíláno balíkem Českou poštou nebo kurýrní službou. Zboží je tak doručeno druhý den přímo do vašich rukou. Rádi bychom vyzdvihli, že poštovné účtujeme minimální a pro větší objednávky je zcela zdarma. Zákazníci se nemusejí ani obávat zboží vrátit

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za kladné hodnocení. Pro upřesnění a vysvětelní ostatním zákazníkům : expedice vaší objednávky, která byla učiněna večer (mimo provozní dobu a svoz zásilek), proběhla následující den. Dříve to opravdu nebylo možné. Zřejmě na vaš pokyn byla doručena o jeden den později. Na poště byl balík odložen druhý den od expedice. V optimálním případě, kdy zákazník objedná zboží dopoledne s doručením na dobírku, je doručení již druhý den. Případnou platbou předem se doba prodlužuje. Během víkendu se zásilky nedoručují, tím může dojít k dalšímu prodlení. Tuto rychlost doručení je možné docílit pouze, je-li zboží v eshopu skladem. Můžeme se pochlubit jedním z nejlépe zásobeným skladem s tisíci páry obuvi. Není tak zapotřebí čekat na přeposílání z externích skladů výrobců.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Cena poštovného je dána ceníkem poštovních služeb. Náš eshop zákazníkům nic navíc neúčtuje a poštovné ve většině případů dotuje. Někomu se může zdát cena poštovného vysoká, ale za službu, která je poskytována, je cena přiměřená. Při nákupu levného zboží se poměr k ceně výrobku může snížit. S tím my jako provozovatelé eshopu s dětskými botami nic dělat nemůžeme.

Poštovné zákazníkům neúčtujeme od částky 500Kč – viz obch.podmínky. Zcela zdarma by naše služby zákazníci zneužívali a tím by se zvyšovaly naše náklady a musely by se promítnout do ceny pro ostatní. Není např. ekonomické zasílat tkaničky v ceně 20Kč bez poštovného, popř. hradit poštovné za výměnu bačkůrků v ceně 150Kč, kdy bychom poštovné hradili již 2x. Poštovné máme nejnižší možné (69Kč – ceníková cena pošty je 103Kč !) – využíváme balík s doručením do ruky druhý den od podání. Neúčtujeme ani případnou výměnu zboží, vrácení, balné, vyskladnění apod. Zákazník tedy v našem eshopu může využít výhod, které se běžně nenabízí. Toto si zákazník ani neuvědomuje, protože se s tím dnes “nepočítá” a bere se jako standartní věc. Náklady ovšem stále zůstávají na našich bedrech. Zákazník sleduje především cenu výrobku a služby s tím související přehlíží. I ty ovšem jsou součástí ceny.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Může se stát, že cena v eshopu je rozdílná oproti cenám v prodejně – upozorňujeme na to i v obchodních podmínkách. Jedná se o rozdílná střediska s rozdílnou cenovou strategií. Je nutno brát také v potaz případné bonusy, balné či poštovné a případné vícenáklady s vracením zboží. Díky mnohým zlomyslným zákazníkům jsme nuceni nést náklady, které jsou způsobeny nepřevzetím zboží, jeho vrácením apod. Tyto se potom projeví v nepatrně vyšší ceně v eshopu. Tato situace nás netěší, ale jsme nuceni její tíži nést. Ve vašem případě nebylo účtováno poštovné 99Kč ani balné. Pravidelní zákazníci navíc mohou využít bonusový program. Tyto dodatečné náklady je zapotřebí od ceny odečítat. Na cenovce také může být uvedena cena z případně probíhající akce v prodejně. Podobně může být akce v eshopu, která se na prodej v prodejně nevztahuje.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Česká pošta nabízí kvalitní služby a zákazníci je ve velké míře objednávají. Z čehož je patrné, že jsou s nimi spokojeni. Při množství zásilek, které vyřizují je nějaké procento zpožděno či nedoručeno. Toto se ovšem přihodí i jiným dopravcům. Chybovost nelze zcela vyloučit. Příčin je několik – lidský faktor, kalamitní situace, vánoční nápor, chybně uvedený adresát, nevhodné balení apod. My si náročné práce zaměstnanců pošty vážíme. Víme, že své služby zlepšují a případné nedostatky odstraňují. Zřejmě jste narazila na problém, který je ovšem třeba vyhodnotit a službu reklamovat. Česká pošta jistě uvítá tuto zpětnou vazbu, aby mohla nalézt příčiny pochybení a následně je mohla odstranit.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Uvádíte, že není možnost si boty vyzkoušet a prohlédnout. Ale tato možnost existuje. Naše firma otevřela největší specializovanou prodejnu s dětskou obuví a dalším zbožím pro děti (školní batohy, povlečení, oblečení). Můžeme se pochlubit nabídkou asi 3000 vzorů dětské obuvi. Většina zboží je nabízena i v našem eshopu. Každý jeden vzor si můžete vyzkoušet a prohlédnout naživo v Ostravě, kde se vám bude věnovat náš profesionální personál. Vybere s váma nejvhodnější obuv pro vaše chodidlo. Je pochopitelné, že mnozí to k nám mají daleko, ale tato možnost se nabízí. Mínusem je v tomto případě fakt, že se do obchodu člověk musí dopravit. :)

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Ďakujeme za reakciu. Neprehľadnosť vychádza z množstva tovaru, z ktorého si môžete vyberať. Zrejme inde nenájdete takú širokú ponuku, kde je k dispozícii okolo 3000 vzorov detskej obuvi. Iste je ľahšie sa orientovať v eshope, ktorý ponúka tovaru nepomerne menej. Väčšie filtrovanie (podľa farieb, materiálov apod) nie je ľahké, zvlášť keď mnohá obuv je zmesou farieb a materiálov. Sú zákazníci, ktorým nestačí ani výber zo stoviek produktov, druhých tato ponuka obťažuje a zdržuje. Niekomu vyhovuje prvá a inému druhá varianta. Ako sa s týmto poprať?
Pre mnohých zákazníkov by pridanie viac filtrov bolo mätúce, keď by po zadaní všetkých možných kritérií nebolo nič vyhľadané. Niektoré parametre sú natoľko sporné, že konečný výsledok hľadania by každý očakával odlišný. Napr. materiály i farby bývajú na obuvi zastúpené mnohokrát všetky, niekto považuje červenú či oranžovú za dievčenské a iný za chlapčenské farby. Kam potom priradiť obuv s kombináciou niekoľkých farieb, farieb na rozhraní alebo špecifických farieb? Obdobné je to aj u ostatných parametrov (len zapínanie: šnúrky, spony, suché zipsy, sťahovadlo, BOA systém, zipsy, gumičky a kombinácie všetkých uvedených). Pre zákazníka je tak viac prehľadnejší súčasný systém, kde si môže vybrať z rozšírenej ponuky, kde ho môže tiež niečo zaujať. Takto by veľa topánok prehliadol a výber by bol značne obmedzený. Myslíme, že väčšina zákazníkov oželie toto obmedzenie za možnosť vidieť tak rozsiahlu ponuku obuvi, ktorá je na našom trhu bezkonkurenčná a venuje výberu o trošku viac času. Samozrejme je to pre nás inšpirácia pre ďalšie úpravy eshopu. Ovšem každá tato zmena je finančno náročná.
Pridanie viac filtrov do vyhľadávania je aj technický problém a je potrebné vziať tiež do úvahy väčšiu chybovosť, kedy by niektoré modely boli ťažko na vyhľadatelné. Nehľadiac na chaos, ktorý by tým vznikol. Mnoho zákazníkov sú bežní užívatelia PC a internetu a nedokážu si poradiť s náročnejšou prácou. Je našou snahou, aby náš eshop bol prehľadný a jednoduchý pri užívaní pre širokú verejnosť. Samozrejme cítime slabiny a snažíme sa, aby bol pre všetky prívetivý. Náš eshop je určený všetkým.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Výrobek vidět na vlastní oči jde skutečně až v době, kdy jej držíte v ruce. Což při objednávání v eshopu skutečně nejde z podstaty prodeje. Zrovna tak zjistíme slanou mořskou vodu až se ji napijeme. Otázka, jestli je toto skutečně mínus eshopu. Disponujeme kamenným obchodem, který je u nás zřejmě největší specializovaná prodejna s dětskou obuví. Zde si můžete každou botičku osahat a prohlédnout. Je pochopitelné, že mnozí to k nám mají daleko, ale tato možnost se nabízí. Mínusem je v tomto případě fakt, že se do obchodu člověk musí dopravit.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za ocenění přístupu našeho operátora, který pro vás zákazníky připravuje objednávky. Každá kladná reakce povzbudí k naší další práci. Zákazníci si neuvědomují jak obtížná může mnohdy být. Rozumíme tomu, že zákazníka zajímá především úspěšná realizace jeho obchodu. Z naší strany však musíme k plné spokojenosti odbavit desítky zákazníků denně. Mnohdy zákazníci chybují, občas pro zpracování není dostupné zboží. Je zapotřebí řešit reklamace, doplňovaní nového zboží do eshopu apod. To vše se musí zpracovat, obvolat, zajistit, zařídit. Úskalí v komunikaci se zákazníky, kteří nerozumí základním pravidlům objednávání v eshopu nebo nejsou pozitivně naladěni a dávají své emoce najevo, je pro nás nejtěžším úkolem, který nás stojí nemálo energie. Vynaložené úsilí se však jen sporadicky ocení nějakým kladným hodnocením zákazníků, jako se stalo ve vašem případě.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Malý výběr ve větších velikostech má několik příčin. Tyto velikosti začíná vyrábět více výrobců především z Asie, protože zákazník bohužel raději preferuje nízkou cenu a akceptuje nižší kvalitu. Tradiční výrobci jsou tak odsunuti v tomto segmentu do pozadí, protože pokud chtějí udržet kvalitu, nemohou jít na tuto cenovou úroveň jako jejich asijští konkurenti. Nevyplatí se jim proto vyrábět více vzorů (výroba malých sérií je značně nákladnější) a celý kruh se uzavírá tak, že zákazník, ač by chtěl, tak toto zboží nanalezá v našich obchodech. Musí se tak spokojit s omezeným výběrem kvalitní obuvi, nebo příjme trend ostatních nakupujících. Mnozí rodiče již nehodlají investovat tolik do obutí a upřednostňují jiné položky. Slabá kupní síla a změna priorit rodičů nutí výrobce se přizpůsobit a takovou výrobu omezovat, nebo ji vůbec nezařadit do výrobního plánu. Naší snahou je nalézt na trzích co nejvíce vhodné obuvi pro tuto kategorii zákazníků, ale výběr je velice úzký a ani my, z důvodů výše uvedených, nemůžeme více větších velikostí objednávat. U této kategorie je také značný vliv módnosti zboží, který vytváří značné procento neprodaného zboží ze sezónní kolekce. Marže nejsou natolik velké jako u obuvi dospělé a není tedy možné pořádat větší výprodeje. Chybějící polštář se projevuje neochotou k riziku a tím předimenzovávání skladů. Obuvi tak bude vždy méně, aby obchodník nebyl nucen prodávat se ztrátou. Minimálně do té doby, než zákazníci budou akceptovat vyšší ceny obdobně jako u bot pro dospělé.
Přesto dnes můžete vybírat ve vel. 35 ze 156 vzorů celoroční obuvi (36/50, 37/46 …), sandálů ve vel.35 máme k výběru ze 106 vzorů (36/27, 37/20…) z toho dívčích bude zhruba polovina. Takový výběr zřejmě nenaleznete v jiném eshopu ani prodejně.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Velmi děkujeme. Jak je patrno z ostatních recenzí, nějaké slabiny by se našly. Pracujeme ovšem tak, aby je zákazník pocítil v co nejmenší míře. Jejich odstranění by bylo možné jen za cenu omezení služeb a zmenšení našeho sortimentu. Jsme přesvědčeni, že zákazník raději oželí drobný nedostatek, než aby vybíral z menšího sortimentu nebo mu byla nabídnuta nižší kvalita služeb. Zařadili bychom se tak mezi tuctové prodejce, kterých je na našem trhu dostatek.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za váš názor. Naši pracovníci v eshopu zvládají denní nápor objednávek v sezónním období s vypětím všech sil, aby uspokojili všechny zákazníky a byly dodrženy termíny, které jim slibujeme. Pokud některý zákazník hodlá objednávku vytvořit nebo rozšířit a nespecifikuje přesně o jaké zboží má zájem, je komunikace obtížnější a časově náročnější, protože se musí sladit naše nabídka s přáním zákazníka. Bohužel není možné vyčlenit pracovníka, aby se zákazníkem mohl zboží vybírat telefonicky. Jde o příliš zdlouhavý proces, který by narušil časový harmonogram přípravy jiných objednávek. S každým zákazníkem opravdu není možné vybírat zboží telefonicky. Každá objednávka má svůj časový úsek na zpracování. Věřte, že nejde o záměr zákazníka neobsloužit, ale není časový prostor pro tento způsob výběru či objednávání. Zákazníků obsloužíme opravdu hodně a neradi bychom, aby se zdržení promítlo do kvality služeb pro ostatní. Vhodný a rychlý způsob je objednání prostřednictvím eshopu, kde si přesně zákazník vybere konkrétní zboží, které je tak pro nás lépe identifikovatelné a tím i vyhledatelné ve skladu, který čítá desítky tisíc položek. Z těchto důvodů také preferujeme emailovou komunikaci, ze které je i lépe patrno o jaké zboží má zákazník zájem a nedochází k omylům. Tímto komunikačním kanálem je možné i odpovídat na případné dotazy. U tohoto způsobu pochopitelně dochází ke zpoždění zpracování. Věříme, že většina zákazníků tomu rozumí a omluví nás.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení. Obuv k reklamaci, pokud si nejste jisti její oprávněností, stačí vyfotit a zaslat foto emailem. Zboží vizuálně prohlédneme a posoudíme. Pokud jde o vadu výrobku, není problém zboží opravit. Ve výjimečných případech bude reklamované zboží vydobropisováno. V těchto případech je nutno zboží zaslat. Většina obuvi, kterou zákazníci reklamují, nevykazuje znaky výrobní vady nebo vady materiálu. Pro kladné vyřízení je nutno splnit několik zákonných povinností.
Nikdy nemůže být kladně vyřízena reklamace na zboží, které bylo nevhodně používané, udržované apod. Reklamující by měl vědět, že dvouletou záruční dobu nelze zaměňovat se životností výrobku. Před podáním reklamace by si měl zákazník přečíst základní informace o tom, na co se reklamace vztahuje a je-li ta jeho vůbec oprávněná. http://www.detske-boticky.cz…

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Pomalé načítání bylo způsobeno buďto aktuálně vinou serveru nebo na vaší straně např.pomalejším internetem. Naše stránky obsahují pouze několik KB dat (cca 12 kB). Tam tedy chyba nebude.
Jsme rádi, že u nás bez problémů poněkolikáté nakupujete. Náš sortiment je skutečně nejobsáhlejší. Služby zákazníkům se nám daří držet na úrovni. Většina si pochvaluje dodání druhý den od objednání (za splnění jistých podmínek). S výměnama problém rovněž není, pokud ji zákazník včas oznámí. Objednávek máme velký počet a naši pracovníci vše řeší standardně. Nemusíte mít tedy obavy ani v budoucnu.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Tuto informaci skutečně neprezentujeme. V našich podmínkách je vždy riziko podobnou skutečnost oznámit. Uveřejněním vznikají následné konfliktní situace, kdy v případě poškození obuvi jsme nuceni zákazníkovi dokazovat, že postup neprováděl dle návodu. Někteří zákazníci návody nerespektují a nám potom vznikají náklady s vyřizováním neoprávněných reklamací. Již nyní nám podávají reklamace na vypranou obuv, která se prát nesmí. Obuv je poničená, podešve odlepené a zákazník požaduje kompenzace….

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Ceníme si vaší reakce. Snažíme se pro zákazníka udělat maximum. Ne u všech ale dosáhneme jejich nereálných požadavků. Jsme obchod, který tvoří lidé stejní jako jsou naši zákazníci a tak jsme schopni splnit jen požadavky, které jsou v našich možnostech. Pro drtivou většinu jsme se stali kvalitními prodejci. Proto se k nám zákazníci rádi vracejí. Řešíme jejich problémy s největším nasazením. Ovšem ovlivnit dobu připsání částky na náš účet, nebo doručení zásilky, opravdu nemůžeme (přitom je to jeden z hodnotících parametrů). Mnozí jsou rozhořčeni zamítnutím své reklamace či momentální nedostupností objednané obuvi. Všechno však řešíme standardními postupy tak, aby zákazník, pokud je přístupný ke kompromisu, byl pokud možno vždy spokojen i v těchto případech. Pro zákazníka i pro nás je vždy nepříjemné, pokud dojde k nějaké kolizi. Činíme však všechno pro to, aby jich bylo minimum a tyto nepříjemné situace se nemusely řešit a měli jsme tak čas zkvalitňovat ještě více naše služby.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Naše prodejna je součástí nákupního centra Atrium v Ostravě – Bělském Lese, který je situován na ulici Hlavní, která je páteřní komunikací s tramvajovou dopravou se zastávkou přímo u objektu. O pozici OD jsou zákazníci informováni na našich stránkách či mapách Google nebo mapy.cz. Na objektu je rovněž výrazná podsvětlená cedule s naším logem. Není tedy obtížné nás najít. Zvláště, když budova je zřetelně vidět z hlavní silnice. Na našich stránkách jsou uvedeny i GPS souřadnice.

 

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Vážený zákazníku, Vaše výtka je oprávněná. Pokud bychom byli výrobcem, jistě by byla i správně směrována. Bohužel jsme pouze prodejci a nemůžeme nijak ovlivnit současný stav, kdy není stále zaveden jednotný systém číslování. Tato rozdílnost se prohloubila s větším dovozem obuvi do ČR. Nelze tedy tuto situaci řešit jinak, než měřením každé konkrétní boty. V případě, když zákazník zakoupí nevhodnou velikost, nabízíme mu možnost výměny obuvi zdarma.
Je nám líto, že jste si nákupem nevhodné velikosti potvrdila výše psanou reakci. Mrzí nás, že tato zkušenost měla takový vliv na hodnocení dodací lhůty či kvality komunikace.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Vaše připomnka, na přemíru informovanosti o stavu, v jakém se objednávka nachází, nás trošku zaskočila. Zvláště, když ostatní zákazníci si tuto službu chválí. Jsme přesvědčení, že zákazník musí být dostatečně informován, ale pochopitelně ne obtěžován. Hranice mezi informovaností a obtěžováním je u každého zákazníka nastavena jinde. Nelze individuálně volit počet informativních emailů. Prodej přes internet využívá právě emaily jako základní komunikační prostředek se zákazníkem. Z podstaty prodeje je zřejmé, že jiným způsobem nelze efektivně se zákazníkem komunikovat a sdělovat mu zásadní informace.
Dodací lhůta je dána především volbou zákazníka. Náš sklad odbavuje objednávky zpravidla v den jejího vytvoření. Zásilky rozváží dopravci následující pracovní den. Pokud dojde ke zdržení, jde zpravidla o platby předem na účet, kdy se čeká na provedení platby, kterou někdy zákazník opomene provést. Někdy čekáme na vyjádření zákazníka. Ke zdržení dochází i nepřítomností zákazníka v místě bydliště při rozvozu zásilek. Z naší strany dochází k prodlení pouze výjimečně, kdy se čeká na objednané zboží nebo se dohledává “ztracená” platba zákazníka, protože uvedl nesprávný variabilní symbol své platby. U dopravců může také dojít ke zpoždění dodání, zvláště v období vánočních svátků, kalamit apod.
Nepřehlednost vychází z množství zboží, ze kterého si můžete vybírat. Zřejmě jinde nenaleznete takto širokou nabídku, kde je k dispozici kolem 3000 vzorů dětské obuvi. Jistě je snazší se orientovat v eshopu, který nabízí zboží nepoměrně méně. Větší filtrování (dle barev, materiálů apod.) není snadné, zvláště když mnohá obuv je směsicí barev a materiálů. Na http://obchody.heureka.cz… jsme tuto záležitost již popisovali.
Orientace v eshopu :
Zboží a informace jsou přehledně roztříděny do různých kategorií. Základní kategorie jsou vždy k dispozici na hlavní straně v “záložkové” liště v horní části, nebo v levé oranžové liště. Po kliknutí na zvolenou kategorii se zobrazí zboží uvedené ve všech existujících podřízených kategoriích a současně se objeví nabídka z těchto podkategorií, jejichž procházením lze výběr položek zúžit až na úroveň nejnižší kategorie. Takto můžete snadno procházet buď všechny produkty obsažené v nadřazené kategorii, anebo se kliknutím na podkategorii dostat na užší výběr zboží dle vašeho zájmu.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že jste naším stálým a věrným zákazníkem. Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat tak, aby od nás odcházel vždy spokojen. Ani my neznáme obchod s takto rozsáhlou nabídkou a šíří sortimentu dětské obuvi. Většina obchodů má sortiment úzce zaměřen a mnohdy s omezenou nabídkou. U nás nakoupíte i obuv domácí, tenisky aj., které jsou náročné na zpracování a prodej. Přitom z levné obuvi je minimální marže. Naši nabídku obohacují i atypické modely, u kterých je značné riziko ztrátovosti. Proto je většina obchodů nenabízí.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Máte pravdu – toto je slabina našeho eshopu. Nedostatek údajů je způsoben absencí hodnověrných dat od výrobců. Vše si tak musíme doplňovat vlastními silami, což je časově náročné. Uvádíme údaje námi ověřené nebo raději žádné. Mnohé eshopy bezhlavě kopírují zavádějící údaje jeden od druhého. Čemuž se my chceme vyhnout, aby zákazník nebyl klamán. Na požádání však obuv proměříme. Zákazník zběhlý v problematice již zpravidla tyto míry zná nebo s jistou tolerancí počítá. Pokud výrobce používá stejné podešve, jsou i míry u všech vzorů, které jsou touto podešví opatřeny, u konkrétních velikostí stejné. Zákazník někdy zbytečně příliš lpí na každém milimetru v obuvi a přitom největší chyby se dopustí při měření chodidla. Doporučujeme rady v těchto článcích http://detskeboticky.cz… a http://detskeboticky.cz…. V případě nutné výměny za jinou velikost, nabízíme jedno zaslání zdarma.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Takto postupujeme u všech objednávek. Pokud dojde ke zpoždění, jde především o chybu zákazníka, vyjímečně dopravce. My vypravujeme zásilky vždy v den podání objednávky, pokud je tato uskutečněna do 12:00. Podmínkou je zadání platby “dobírkou”. Doručení by pak mělo proběhnout následující pracovní den (během víkendu dopravci zásilky nerozvážejí). Laxností některých zákazníků se může termín doručení protáhnout i přes 10 dní, jak vidíme ze statistik Heuréky. Tím se nám průměr doručení navýšil na současných 2,4 dne. Velkou roli hraje i dlouhá prodleva mezi vytvořením objednávky s platbou předem na náš účet a faktickým přijetím částky. Pokud zákazník omylem nezadá správně variabilní symbol, je expedice možná až po ručním dohledání a spárování s objednávkou. Zpoždění narůstá i opožděným převedením částky. Toto již ovlivnit z naší strany nelze.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení, přestože došlo k nutné výměně zboží. Jsme si vědomi absence údajů. Jejich doplňování provádíme postupně vlastními silami. V období, kdy přichází větší objem zboží na sklad, nelze údaje doplňovat tak, jak bychom si přáli. Doplňujeme je postupně, jak je zákazníky podán požadavek na jejich uvedení. Prvořadým úkolem našich zaměstnanců je uspokojit plně co nejvíce zákazníků, připravit pro prodej maximum zboží. K tomu směřuje veškeré naše úsilí. Prosté kopírování informací od výrobců nebo z jiných eshopů neprovádíme, protože jsou nevěrohodné a zpravidla mylné, pro zákazníka matoucí.
Každému zákazníkovi na požádání obuv proměříme, pokud tyto údaje schází, aby se předešlo výměně. Pokud tento požadavek neobdržíme, zasíláme zboží s tím, že zákazník si tyto informace vyhledal jinde popř. zboží zná. Uvědomujeme si, že nákup zejména dětských bot je náročné a proto, objedná-li zákazník chybně obuv nad 600Kč, nabízíme mu výměnu zdarma.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Naše nabídka je jedna z největších v našich končinách. I u malých velikostí je výběr nadstandardní. Např. celoroční obuv ve vel. 20 obsahuje 130 vzorů, vel. 21 již 188! U sandálků 102 resp.140. Myslíme, že z takto obsáhlé nabídky si každý vybere. Požadavek na stejné boty pro obě pohlaví je v některých případech nesplnitelný. Výrobci pro děvčátka šijí zcela jiné modely než pro chlapce.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Postup při řešení reklamací se řídí Občanským zákoníkem a Reklamačním řádem uvedeným na našich stránkách. Kde rovněž uvádíme jednoduchý postup a pokyny. Pokud k takové situaci opravdu dojde, tak je snadné si tyto informace dodatečně dohledat.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Mrzí nás váše hodnocení. Vámi vybraná obuv skutečně nemohla být zaslána, protože byla prodána zákazníkovi před vámi. Příprava objednávky vyžaduje jistý čas, ve kterém může dojít k prodeji vybraného zboží. Nedisponujeme sortimentem, který je skladem v desítkách kusech jako třeba šroubky. Mnohdy je skladem pouze jeden pár, o který se může ve stejný okamžik ucházet více zákazníků. Vyhovět lze však pouze jednomu. Jeden ze zákazníků náš obchod pochválí a druhý mu dá vizitku špatného prodejce. Problém je pro zákazníka těžko pochopitelný. Disponujeme navíc prodejnou, kde je velký obrat zboží. Nějakou dobu také trvá, než se informace o prodaném zboží dostane na stránky eshopu. Nakupujete v obchodě, kde zboží ve skladu neleží měsíce a nečeká na jednoho nahodilého zákazníka, který ho zakoupí. Prodej probíhá v několika střediscích zároveň. Sezónní zboží, plátěná obuv apod. se prodává bleskurychle. Některé zboží bývá rozebráno hned po předání do prodeje.
Je nám to skutečně líto. Snažíme se chybovost v eshopu snižovat.
Podrobnosti jsme zde v recenzích již dříve vysvětlovali.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za milá slova. Z naší strany doplňujeme informaci, že ve vašem případě se jednalo o platbu předem a čekalo se na převod peněz na náš účet. V případě zaslání dobírkou by se doba o den zkrátila (doručení během 1-2 dnů). Z tohoto důvodu je celkový průměr dodání zde uváděný 2,4 dne. Což je myslíme skvělý výsledek. Za něž vděčíme kvalitním dopravcům a týmu, který pro vás balíčky připravuje. Průměr nám kazí čekání na platby předem a případné víkendy, kdy se zboží nedoručuje. Jsme rádi, že vás naše služby natolik oslovili, že o nás referujete u vašich známých. Jistě i oni se přesvědčí o našich kvalitách případnou objednávkou. Budeme se snažit splnit očekávání.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Pokud si někdo zdejší recenze pročítá, nachází zde protichůdná hodnocení “přehlednosti obchodu”. Z toho je patrné, že každému jednotlivci vyhovuje jiný systém podle toho, na který je navyklý. Náš eshop je členěn do struktury, která snad není nepřehledná, když ji někteří z vás chválí. Potíž je spíše v tom, že je eshop naplněn větším množstvím modelů, než je běžně obvyklé, a je proto náročnější si vybrat. S obdobným problémem se lze setkat u hypermarketů. Určitě malá trafika má zboží uspořádáno přehledněji. Ovšem nabídka je nesrovnatelně chudší. Přidáním více filtrů do vyhledávání by se problém jen znásobil, jak jsme zde popisovali nedávno. Jdeme raději cestou rozsáhlého sortimentu a s ním související “nepřehlednosti”, než mít omezený výběr, ve kterém se dá všechno lehce nalézt, ale prakticky se nedá nic vybrat. Zákazník si pro koupi u nás musí vyčlenit více času. O některých zlepšeních uvažujeme a hodláme zrealizovat.
Z uvedené informace není jasné v čem vy konkrétně jste tápala. Katalog zboží (jako např. Heuréka) zobrazuje sortiment náš i konkurence, po kliku v tomto katalogu na naše zboží se přesměrujete do našeho eshopu, kde si zboží zakoupíte. Heuréka zboží neprodává ani nerozesílá. Pouze zboží různých u něj registrovaných prodejců zobrazuje na jednom místě, aby si zákazník mohl porovnat nabídky. Není zde všechno zboží, které se na internetu nabízí. Katalog je přehlednější pro ty, kteří zde nakupují, obdobně jako v obchodním domě. Takových “obchodních domů” je více a každý může mít jiné prodejce. Zboží vám však fakticky prodá vybraný konkrétní obchodník.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Velmi děkujeme za příspěvek. Jsme rádi, že jste s našim obchodem spokojena.
Pro mnohé zákazníky by přidání více filtrů bylo matoucí, když by po zadání všech možných kritérií nebylo nic vyhlednáno. Některé parametry jsou natolik sporné, že konečný výsledek hledání by každý očekával odlišný. Např. materiály i barvy bývají na obuvi zastoupeny mnohdy všechny, někdo považuje červenou či oranžovou za dívčí a jiný za chlapecké barvy. Kam pak přiřadit obuv s kombinací několika barev , barev na rozhraní nebo specifických barev? Obdobné je to i u ostatních parametrů (jen zapínání : tkaničky, spony, suché zipy, stahovadla, BOA systém, zipy, gumičky a kombinace všech uvedených). Pro zákazníka je tak více přehlednější současný systém, kdy si může vybrat z rozšířené nabídky, kde jej může taky něco zaujmout. Takto by spoustu bot přehlédl a výběr by byl notně omezen. Myslíme, že většina zákazníků oželí toto omezení za možnost vidět tak rozsáhlou nabídku obuvi, která je na našem trhu bezkonkurenční. A věnuje výběru o trošku více času. Samozřejmě je to pro nás inspirace při dalších úpravách eshopu.
Přidání více filtrů do vyhledávání je mj. technický problém a je potřeba vzít také v potaz větší chybovost, kdy by některé modely byly těžko k vyhledání. Nehledě na chaos, který by tím vznikl. Mnoho zákazníků jsou běžní uživatelé PC a internetu a nedokáží si poradit s náročnější prací. Je naší snahou, aby náš eshop byl přehledný a jednoduchý při užívání pro širokou veřejnost. Samozřejmě cítíme slabiny a snažíme se, aby byl pro všechny přívětivější. Náš eshop je určen všem.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení. Velmi nás potěšilo. Zvýšení počtu vyhledávacích parametrů je pro nás úkolem, který zvážíme. V předchozím příspěvku popisujeme úskalí tohoto kroku. Obávám se také, že nenajdeme tolik síly, abychom u všech asi 2800 vzorů obuvi jednotlivě doplňovali další parametry. Je to jistě výhledově proces na zvážení. Děkujeme za doporučení. Budeme se jím zabývat.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den, je nám líto, že zakoupená obuv nevyhovovala. Za změřenými údaji tohoto konkrétního modelu si stojíme – opětovně jsme je přeměřili a míry souhlasí s uvedenými v eshopu. Neřídíme se údaji udávanými výrobci ani neopisujeme rozměry z krabic nebo z jiných eshopů. Nedá se na ně spolehnout, protože z větší části neodpovídají skutečnosti. Měříme k tomu určeným měřidlem a podle postupu uvedeným v tomto článku http://detskeboticky.cz… s nepoměrně menší chybou.
Mnoho zákazníků opakuje chyby při měření a tím vzniká rozdíl v naměřených hodnotách a k nedorozumnění. Měření vyžaduje jistou zručnost a praxi. Je také nutné znát správný postup. Nestačí stiskout špičku boty, vsunout prst za patu či vytáhnout stélku. Tyto laické postupy nepoužívejte, protože jsou velmi orientační. Doporučujeme zakoupit naše měřidlo http://www.detske-boticky.cz…, se kterým je možné docílit přesnějších výsledků. V poměru k počtu zakoupených bot za celou dobu růstu dítěte jde o nicotnou částku. Budete-li se řídit radami z našeho článku budete přesně vědět, kdy zakoupit novou obuv. Měřidlo změří nejen délku chodidla, ale i vnitřní prostor v obuvi. Jak velký nadměrek zvolit najdete zde http://detskeboticky.cz….
Pokud se přesto stane, že obuv nesedí, mohou zákazníci provést jednu výměnu zdarma. Tuto jsme provedli i ve vašem případě (2x poštovné zdarma jsme uhradili + 1x zákazník na dopravu zboží k nám). Výměnu provádíme obratem.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Problém s dostupností jsme zde již obšírněji vysvětlovali. Objedná-li si zákazník zboží, které již bylo před ním objednáno, není možné ho podruhé zaslat. Navíc máme prodejnu, která prodává zboží z téhož skladu. Aktualizace proběhne s časovým odstupem podle toho, jak jdou objednávky za sebou faktickým prodejem zboží. Některé artikly (plátěnky aj. vysokoobrátkové zboží) s větším zpožděním. V sezónním čase a při doprodeji posledních kusů je tento stav četnější. Omlouváme se za to. Do budoucna hodláme uskutečnit jisté změny, které ovšem u tak značného množství obuvi budou velmi náročné.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za plný počet bodů. Naší slabinou je opravdu košík, který marně opravujeme. Příčinu se našemu správci nedaří nalézt. Velmi nás tato chyba mrzí.
Z vašeho příběhu je zřejmý nedostatek většiny obchodů s dětskou obuví, které nabízejí velice omezený sortiment a pouze sezónního zboží. Z důvodu nedostatečných skladovacích prostor jsou nuceni objednávat pouze takové množství obuvi, které určitě prodají. Nemohou si totiž dovolit své sklady rozšiřovat. Tím by jim nadmíru stouply náklady, které by museli promítnout do konečných cen pro zákazníka. V současné době, kdy prodejny s dětskou obuví rostou jako houby po dešti a všechny se snaží prosadit co nejnižšími cenami, není tato varianta reálná. Proto jsou prodejny zpravidla velmi malé a nabídka omezená. Na vše má vliv i chování zákazníků, kteří vyhledávají stále levnější zboží, slevy apod. V tomto prostředí mnohé prodejny končí činnost a čeští výrobci nemohou pro čínskou konkurecí růst. Jde o začarovaný kruh, kdy pro nízké příjmy lidé kupují nejlevnější zahraniční zboží, tím čeští výrobci prodávají stále méně a levněji, čímž jim schází prostředky pro rozvoj a zvýšení mezd. Kam až to dojde je otázka na nás všechny a naše politiky. Jedinou nadějí zdá se být, že i v Asii si tamní obyvatelé prosadí u nás zavedený socialisticko sociální systém, ochranu životního prostředí a všeho možného či neefektivní přerozdělování prostředků z našich daní. Nedá se naopak předpokládat, že se našich “výdobytků” bez následků jen tak zbavíme.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Mrzí nás slabé ohodnocení délky dodací lhůty. Z našich záznamů ovšem vyplývá, že byla obj. vytvořena 3.4. ve 12:20. Tentýž den bylo zboží nachystáno a vystaveny podklady k platbě. Následující den byla zásilka po zaplacení od nás vypravena a 5.4.13 již byla doručována na vaši adresu. K fyzickému předání došlo až v pondělí 8.4. po víkendu. Během víkendu se zásilky nedoručují (v hodnocení ze 14.4.13 však uvádíte, že dosud zásilka nedorazila). Z naší strany k žádnému prodlení nedošlo. Je zřejmé, že se bohužel nepodařilo při pochůzce balík v pátek předat. Pokud zákazník požaduje nejrychlejší možné dodání je především nutné zvolit doručení dobírkou. Platba předem je sice o 30Kč levnější, ovšem může dojít k nezanedbatelnému prodlení při převodu částky na náš účet. Ve vašem případě do toho připadly shodou okolností i dva víkendové dny.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. O této, pro zákazníka nemilé situaci víme. Zde v recenzích jsme ji již vysvětlovali. Dnes uvádíme příklad, který ji ozřejmí více. Vytvoříte-li objednávku na produkt, který je uveden skladem – opravdu není zaručeno, že vybrané zboží je skutečně skladem. Než totiž dojde k fyzické přípravě vaší objednávky může mezidobou toto zboží někdo zakoupit v prodejně.Také se může stát, že před váma stejné zboží objednal někdo jiný. Zvláště v době sezóny je prodej zboží natolik rychlý, že některé prodané zboží je aktivní delší dobu. Zboží se z eshopu vyškrtává v určitých časových intervalech. Snažíme se tento interval zkracovat, aby případná disproporce mezi stavem eshopu a skutečností ve skladu byla co nejmeší.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Za ocenění velmi děkujeme. Je samozřejmě možné, že některé produkty mohou být za nižší cenu v jiných eshopech. Je to přirozené obdobně jako u cen v prodejnách potravin. Není možné denně aktualizovat ceny podle nejnižší dostupné na internetu. Zvlášť, když ostatní eshopy nejsou dostatečně silné dostát svým závazkům v takovém objemu jako náš eshop, který je v tomto segmentu zboží jeden z největších.
Pro tvorbu ceny je třeba započítat i související náklady s odesláním, případnou výměnou, získáním bonusů pro další nákup, prodejním servisem apod. Najdou se i obchody, které nemají žádné sklady a zboží pouze přeposílají. Zde se však nedá o žádném komfortu prodeje pro zákazníka hovořit. Naše cenová hladina se řadí v průměru mezi ty nižší a úrovní servisu pro zákazníky se řadíme do vyšší úrovně. Je pak již na každém zákazníkovi, zda podstoupí nákup u neověřených prodejců s pochybným původem a riskovat případné rozčarování z nákupu na internetu. Prodej dětské obuvi má svá specifika a při prodeji přes internet naráží na úskalí nemožnosti obuv vyzkoušet. Náš eshop nabízí jednu výměnu zdarma. Pomáháme tak zákazníkům překlenout možnou finanční zátěž, kterou představuje dnes poměrně drahé poštovné. Zákazník by neměl mít za prvořadé kritérium nákupní cenu. Garanci spolehlivosti zaručujeme již po řadu let. Věříme, že i vy jste si toto ověřila a ocenila, jakož i ostatní, kteří zde uvádějí svá nezávislá hodnocení.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Mrzí nás, že v nabízeném sortimentu je malá část zboží nedostupná. Příčiny jsme zde již vysvětlovali. Stručně lze zopakovat, že nedostupné jsou vždy ty produkty, které jsou objednány v předchozích objednávkách nebo byly prodány prodejnou v čase mezi vytvořením objednávky a její přípravou. Synchronizace skladu probíhá v určitých časových intervalech. Mezidobou vzniká disproporce mezi skutečným stavem skladu a nabídkou eshopu. Vždy je však dostatek alternativního zboží, které zákazníkovi můžeme nabídnout. Sklad čítá několik desítek tisíc položek a je nadmíru náročné zaručit bezchybnost. Naší snahou je v případě nedostupnosti nabídnout zákazníkovi vhodnou náhradu, tak aby odpovídala představám zákazníka.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za plný počet hvězdiček. Spokojenost zákazníka je náš prvořadý a nelehký úkol. Naší snahou je zákazníka maximálně uspokojit. Naše výdejní místa, jsou díky kvalitním službám dopravců, prakticky všechny pošty a jednotlivé domácnosti, kde je možné si nechat zboží doručit. Všechny své síly v současné době soustředíme na zajištění nejlepších služeb a rozsah sortimentu. Naše nabídka zboží se tak stává jednou z největších a čítá již tisíce položek. Stěžejním prodejním artiklem je dětská obuv ve všech jejích podobách od většiny významných výrobců. Postupně sortiment rozšiřujeme o dětská povlečení, školní batohy, oblečení apod. Zveme vás k návštěvě naší kamenné prodejny, kde si všechno zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet. Pro ostatní je připraven náš eshop a jeho tým pracovníků, kteří vám budou nápomocni při výběru.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za upozornění. Všechny produkty, které se zobrazují jsou skladem. Je to současně zdůrazněno ikonkou “Skladem”.
Je pravdou, že malé procento zboží je uváděno v eshopu jako dostupné a přitom již není k dispozici. Jedná se o chybu, kterou nemůžeme omlouvat, ale pouze vysvětlit. Tento stav má několik příčin. Jde především o nenávazanost centrálního skladu s prodejními místy. Synchronizace probíhá v určitých časových intervalech. V tomto mezidobí vzniká disproporce mezi stavem skladu a nabízeném zboží v eshopu. Jistou chybovost nám do systému vnáší i případné předoobjednávky zákazníků. Snažíme se sklad inventarizovat v co nejkratších časových úsecích, abychom tuto chybovost snížili na minimum. Zcela ji odstranit je větší technický problém, na kterém pracujeme. S ohledem na velikost skladu (pouze vzorů obuvi máme 2700 a každý z nich v několika velikostech!) a značný obrat zboží se jedná o náročnější akci. Problém s aktuálností nabídky v eshopu je hlubší (propojení účetního systému, nedodání vhodného EAN výrobcem apod.) a potýkají se s ním všechny eshopy s tímto sortimentem. Náš eshop je úzce svázán s naší kamennou prodejnou a tím dochází k situaci, kdy zákazník v eshopu objedná zboží, které je již prodáno prodejnou popř. ho má někdo v ní zamluvené a odložené. Obdobná situace nastává v eshopu, kdy je zboží odloženo pro jiného zákazníka a čeká se na jeho platbu. Dokud nedojde k expedici, je toto zboží stále v eshopu aktivní.
Řešení je pouze částečné a poměrně náročné. Pracujeme na něm. Věříme, že postupně se bude procento nespokojených zákazníků z tohoto důvodu snižovat.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Jsme vděčni za ocenění. Naše nabídka je jedna z nejširších v ČR, což dokládá eshop s aktuálně přes 900 uváděných vzorů celoročních bot a přes 500 vzorů letních sandálů. Celkově již jde o zhruba 2800 vzorů převážně dětské obuvi. Již z tohoto výčtu je zřejmé, že u nás má zákazník jistotu nákupu a skutečného servisu při prodeji. Na druhou stranu v tomto množství je několik nedostatků. Tyto se snažíme napravovat. Také fotografie již delší dobu uvádíme u produktů minimálně ve dvou pohledech, čímž jsme vyšli zákazníkům vstříc.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení. Podbízet se nižšími cenami na úkor kvality obsluhy a našich služeb určitě nehodláme. Toto dělají pouze nesolidní obchody, které si neuvědomují, že tím snižují úroveň prodeje, kterou zákazníci vyžadují. Mnoho těchto tzv. obchodníků má mylnou představu o nákladech, které prodej představuje. Sama v textovém hodnocení uvádíte plusy, které náš obchod oproti jiným nabízí. Toto by ovšem nebylo možné dodržet při menších maržích.
Ceny držíme na nejnižší možné hladině. Ovšem vždy se najde nějaký podnikavec, který musí prodat ještě o pár korun levněji. U nás však při koupi získáváte navíc další výhody (cena poštovného, bonusy na další nákup, bezproblémová výměna nebo vrácení zboží apod.). Naše vysoké hodnocení je dokladem, že zákazníci jsou spokojeni a vědí, že zaplacením za zboží získávají nadstandartní servis.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Vážený zákazníku, jsme rádi za váš příspěvek. Je pravdou, že u veškerého zboží nejsou uvedeny podrobnosti, což je dáno rozsáhlostí nabídky a nedodáním informací od dodavatelů. Na požádání však rádi sdělíme bližší údaje a obuv proměříme. Většinu údajů doplňujeme vlastními silami, což je časově náročné a v období špiček dochází k prodlení, než je doplníme. Rozsáhlost nabídky našeho obchodu je poměrně rozsáhlá a dostatečná. V nabídce máme zboží desítek dodavatelů a další u nás mohou prodávat pouze pokud nabídnou zboží, které naší nabídku obohatí a nabídnou odpovídající kvalitu a podmínky. Žáden obchod nemůže prodávat všechno zboží jež se vyskytuje na trhu. Snažíme se však, aby naše nabídka byla vyvážená a se širokým záběrem.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Jsme rádi za váš příspěvek. Nutnost vyzkoušení našeho zboží před zakoupením doporučujeme. Uvědomujeme si nelehké rozhodování rodičů a nabízíme jim možnost případné výměny obuvi zdarma či jeho vrácení. Snažíme se jim to ulehčit a proto doplňujeme u specifikace produktu naměřené míry vnitřního prostroru obuvi tak, aby zákazník co možná nejpřesněji zvolil správnou velikost obuvi. Náš eshop je součástí velké specializované prodejny s dětskou obuví v Ostravě http://detskeboticky.cz/o-nas/, kde je možnost si všechno zboží prohlédnout a vyzkoušet za asistence našeho proškoleného personálu (což není zcela běžný jev). Chceme vás tímto pozvat k nákupu do této speciálky na dětskou obuv, kde lze zakoupit i další zboží pro děti (školní batohy, povlečení, oblečení apod.)

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den. Z vámi uvedeného hodnocení není jasný požadavek. Na Slovensko zasíláme prostřednictvím soukromého dopravce GLS. Pokud chcete platit bezhotovostně, je možné využít platby předem na náš účet. Druhou možností je platba v hotovosti při převzetí zboží od kurýra. Nemáme informaci o tom, že by GLS vyžadovala platbu kartou při výdeji zboží. Tuto službu jsme u dopravce nezřizovali z důvodu navýšení ceny za transakci s kartou, kterou bychom museli zákazníkovi připočíst k ceně. Zákazník jistě rád oželí tento nadstandart při zachování naši akční ceny dopravného.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za vyplnění dotazníku. Při komunikaci s váma došlo k nepochopení. Na našich stránkách uvádíme míry, které odpovídají skutečně naměřeným hodnotám. Nevkládáme údaje výrobců (zpravidla se na tyto údaje nedá spolehnout), ani nekopírujeme míry uváděné jinými eshopy. Pro měření používáme měřidlo k tomu určené a měříme postupem, který uvádíme na stránkách http://detskaboticka.cz…. S tím souvisí i následující článek http://detskaboticka.cz….
Pokud je případně na krabici jiný údaj, nelze jej považovat za směrodatný. Výrobci nejsou nijak vázáni žádnými předpisy ohledně značení velikostí obuvi. Velikosti obuvi se liší u všech výrobců, což je způsobeno vícero faktory. Zejména oddělenou výrobou podešví a svršků a množstvím velikostních systémů. Zákazníkům to působí potíže a prodejcům to komplikuje prodej. Do doby než se sjednotí číslování se budeme s tímto potýkat. Náhled různých systémů číslování obuvi naleznete zde http://detskaboticka.cz…. Pro naše zákazníky na požádání obuv proměříme nebo si míry mohou prohlédnout u jednotlivých produktů. Na vaši žádost jsme rovněž obuv proměřili a zaslali míry emailem. Ovlivnit stav, kde např. udávaná velikost výrobcem 32 je ve skutečnosti 31, bohužel nelze.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme. Uznáváme pochybení. Chyba vznikla nezaregistrováním vaší platby. Denně přichází na náš účet desítky nejrůznějších plateb a nedopatřením byla právě ta vaše přehlédnuta. Za což se velmi omlouváme. Právě platby na účet zpožďují naše zásilky. Expedice probíhá až v den připsání částky na náš účet. Přidá-li se do toho případný víkend, je zpoždění v řádech dnů. Přesto si držíme pěkný průměr 2,4 dne pro dodání vašeho zboží. U dobírek, které expedujeme v tentýž den (pokud je objednávka vytvořena do 14h) je doručení následující pracovní den. Doporučujeme proto zákazníkům, kteří spěchají na své zboží, aby si ho nechávali zasílat dobírkou.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za kladné hodnocení. Škoda, že si nevzpomenete na konkrétní produkt, abychom mohli případný nedostatek v našem eshopu odstranit. Možná nebyla obuv vyhledána filtrem, protože je umístěna v jiné kategorii, než ve které hledáte. Náš eshop vykazuje jisté nedostatky, které průběžně napravujeme. Snažíme se, aby se stal pro vás zákazníky co možná nejpřehlednější a uživatelsky komfortní. Jde ovšem o běh na dlouhou trať.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Co se týče rozdílných cen, nám se to také nelíbí. Je to dáno již v prvotních cenách od některých výrobců a mají to tak všichni prodejci takovéto obuvi. Tím je to složíté jak pro Vás, tak i pro nás při naceňování a při prodeji. Bohužel v budoucnu se toto asi zatím nezmění, ale snažíme se na výrobce tlačit aby se to změnilo. Hezký den Vám přejí Dětské botičky MTG

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za vaši reakci. Je pravdou, že malé procento zboží je uváděno v eshopu jako dostupné a přitom již není k dispozici. Jedná se o chybu, kterou nemůžeme omlouvat, ale pouze vysvětlit. Tento stav má několik příčin. Jde především o nenávazanost centrálního skladu s prodejními místy. Synchronizace probíhá v určitých časových intervalech. V tomto mezidobí vzniká disproporce mezi stavem skladu a nabízeném zboží v eshopu. Jistou chybovost nám do systému vnáší i případné předoobjednávky zákazníků. Snažíme se sklad inventarizovat v co nejkratších časových úsecích, abychom tuto chybovost snížili na minimum. Zcela ji odstranit je větší technický problém, na kterém pracujeme. S ohledem na velikost skladu (pouze vzorů obuvi máme 2700 a každý z nich v několika velikostech!) a značný obrat zboží se jedná o náročnější akci. Charakter zboží nám neumožňuje držet větší množství kusů skladem a nelze se spolehnout na externí sklady dodavatelů, jak to dělají ostatní eshopy. V období špiček se podíl zboží, které nelze vypravit zvyšuje. Vždy se však snažíme navrhnout vhodnou alternativu. Zákazníci s ní zpravidla souhlasí, což je dáno rozsáhlostí naší nabídky. Problém s aktuálností nabídky v eshopu je hlubší (propojení účetního systému, nedodání vhodného EAN výrobcem apod.) a potýkají se s ním všechny eshopy s tímto sortimentem. Náš eshop je úzce svázán s naší kamennou prodejnou a tím dochází k situaci, kdy zákazník v eshopu objedná zboží, které je již prodáno prodejnou popř. ho má někdo v ní zamluvené a odložené. Obdobná situace nastává v eshopu, kdy je zboží odloženo pro jiného zákazníka a čeká se na jeho platbu. Dokud nedojde k expedici, je toto zboží stále v eshopu aktivní. Řešení je pouze částečné a poměrně náročné. Pracujeme na něm. Věříme, že postupně se bude procento nespokojených zákazníků z tohoto důvodu snižovat.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za objednávku a recenzi. Je nám líto, že jste objednala zboží, které již bohužel nebylo k dispozici. Jde o chybu, kterou nemůžeme omlouvat, ale pouze vysvětlit. Náš eshop je úzce svázán s naší kamennou prodejnou a tím dochází k situaci, kdy zákazník v eshopu objedná zboží, které je již prodáno prodejnou popř. ho má někdo v ní zamluvené a odložené. Obdobná situace nastává v eshopu, kdy je zboží odloženo pro jiného zákazníka a čeká se na jeho platbu. Dokud nedojde k expedici, je toto zboží stále v eshopu aktivní. Sklady proto inventarizujeme v určitých časových intervalech a tím chybovost snižujeme.
Náš sklad obsahuje několik tisíc položek (pouze vzorů obuvi máme 2700 a každý z nich v několika velikostech!) a zvláště u vysokoobrátkového zboží občas k této nemilé situaci dochází. Charakter zboží nám neumožňuje držet větší množství kusů skladem a nelze se spolehnout na externí sklady jak to dělají ostatní eshopy. V období špiček se podíl zboží, které nelze vypravit zvyšuje. Vždy se však snažíme navrhnout vhodnou alternativu. Zákazníci s ní zpravidla souhlasí, což je dáno rozsáhlostí naší nabídky. Problém s aktuálností nabídky v eshopu je hlubší (propojení účetního systému, nedodání vhodného EAN výrobcem apod.) a potýkají se s ním všechny eshopy s tímto sortimentem. Řešení je pouze částečné a poměrně náročné. Pracujeme na něm. Věříme, že postupně se bude procento nespokojených zákazníků z tohoto důvodu snižovat.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za hodnocení. Jak jsme zmínili dříve. Je nám líto, když veškerou naši snahu zhatí problém v dopravě zboží k našim zákazníkům. Ale protože se jednalo ve vašem případě o období svátků, jsme shovívaví k našim dopravcům a věříme, že šlo pouze o pochybení se svátky souvisejícím a v průběhu roku se nebude opakovat. Toto období je každoročně pro dopravce hektické a vykazuje se v něm více chyb než je obvyklé. Naši snahou je doručit vaši objednávku druhý pracovní den a budeme lpět na tom, aby dopravce slíbenou službu splnil.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za váš názor. Co se týče ceny obuvi je nutno podotknout, že cena je přiměřená kvalitě obuvi, Jakékoliv její snížení jde vždy na vrub kvality zboží nebo prodeje. Což následně vede k odlivu zákazníků, protože výrobce již nemůže garantovat použití kvalitních materiálů, kvalitní zpracování ani prodejní servis. Není cílem firem zapadnout do průměrnosti či dokonce podprůměrnosti. Zákazníci mění neustále své nákupní zvyklosti, ale nesleví ze svých náročných požadavků, na které byli zvyklí a netolerují výrobci ani prodejci jejich nedodržování. Vyžadují stále vyšší kvalitu a samozřejmě zároveň respektují vyšší cenovou hladinu zboží. Každý si uvědomuje, že laciné boty nesplňují jejich požadovaná kritéria.
Taktéž my, jako prodejci, chceme nabízet perfektní servis, který má také své náklady. Abychom tuto kvalitu prodeje udrželi, je zapotřebí větších prodejních ploch a s tím související dovybavení, školení zaměstnanců apod. I v kamenné prodejně je vidět, že zákazník vyžaduje větší komfort při nákupu. Posun k větší kvalitě je zřejmý a souvisí se zvyšováním naší životní úrovně.
Zákazník může ušetřit využitím posezónní výprodejové akce starší kolekce, kdy již bohužel nelze vybírat z celé nabídky velikostí a vzorů, popř. zakoupením levnější a tím i méně komfortní obuvi. Navíc každý zákazník získává automaticky bonus na dopravné a balné zdarma při koupi zboží nad 500Kč a případnou výměnu zdarma. Zároveň lze využít dalších bonusů z našeho Bonus programu. Tím se konečná cena výrazně sníží a je tak jedna z nejnižších na trhu (pro aktuální kolekci).
Článek na toto téma lze nalézt na našich stránkách zde : http://detskeboticky.cz…

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Těší nás, že jste se stal našim zákazníkem. Provozujeme také kamenný obchod, kde nabízíme všechno zboží uváděné v eshopu. Plochou jsme největší specializovanou prodejnou s dětskou obuví. Máme tedy i největší sklady a tomu odpovídající množství vzorů obuvi. Jsme rádi, že jste si u nás vybral požadované zboží. Děkujeme za ohodnocení a budeme rádi za další váš nákup v Dětských botičkách.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme i za toto hodnocení. Máme ale z něho pocit, že je velmi ovlivněno jedním ze zde hodnocených parametrů, který nemůžeme nijak přímo ovlivnit, a tou je doprava. Každý náš zákazník je průběžně informován několika emaily o stavu své objednávky. Po předání balíku kurýrovi s ním již komunikuje sám dopravce. Je pro nás, a zejména zákazníka, velmi nepříjemné, pokud se stane nedopatření v této fázi. Pro zákazníka je důležité, aby si svou zásilku pohlídal, pokud mu není druhý den od odeslání z naší firmy doručena. Může se stát, že nějakým nedopatřením ze strany zákazníka (zejména chybně napsaná adresa) nebo doručovatele nedojde k doručení. Zásilky se uchovávají v depech nebo na poště pouze několik dní a poté je zásilka vrácena zpět k nám. O případných potížích s doručením se povětšinou dovídáme až s faktem, kdy se nám balík vrátí zpět. Aktivita zákazníka je nezbytná. Laxním přístupem nebo nějakým omylem potom dochází k rozladěnosti zákazníka, aniž bychom my na tom nesli nějakou vinu.
Z naší strany můžeme pouze zboží opětovně zaslat, což jsme učinili ve vašem případě na naše náklady ihned po vrácení nedoručené zásilky od vás s následným opakovaným doručením následující den (všechny od nás expedované zásilky jsou doručeny následující pracovní den). Vaše hodnocení je tak spíše hodnocením dopravce za něhož se omlouváme. Většina zákazníků se s problémy tohoto typu nepotýká a snad může být omluvou dopravce to, že v předvánočním čase je zahlcen vánočními balíčky. Přejeme příjemné vánoční dny.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za Vaše hodnocení. Bonusový program máme a to pro všechny zákazníky a pro každý nákup. Podmínky jsou zde: http://www.detske-boticky.cz…

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Vážený zákazníku. Vážíme si vašeho hodnocení. Mrzí nás, že spatřujete nedostatek v naší nabídce. Snažíme se, aby výběr obuvi a jeho množství korespondovalo s požadavky našich zákazníků. Nikdy bohužel nelze dopředu odhadnout přesný počet párů obuvi, které na sezónu objednat. Chování zákazníků totiž nelze naplánovat. Po sezónním odprodeji, který proběhl v říjnu a listopadu, jsou některé vzory vyprodány a u některých velikostí je omezená nabídka. Kompletní nabídka je k dispozici vždy pouze před začátkem sezónního prodeje. Je nutno tedy zahájit nákup na počátku aktuální sezony. Postupně se od této chvíle zboží vyprodává, až do stavu zásob jaký máme právě nyní ve skladu. Průběžně v sezóně lze objednávat pouze omezeně, a to pouze zboží, které jsou u výrobců skladem, protože v tu chvíli jsou již zaměstnáni výrobou sezóny následující. Množství obuvi se do ČR dováží ze zahraničí a není možné, v rozumně přijatelné době, žádaný pár obuvi dovézt. Nehledě na náklady a potíže s tím spojené. Z podnikatelského hlediska není rovněž žádoucí mít na konci sezóny větší množství párů obuvi, které jsou mimo sezónu hůře prodejné. Přesto se snažíme mít jistý přesah, aby i mimosezónně měl zákazník možnost vybrat a zakoupit si toto zboží.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Děkujeme za recenzi.
Naší snahou je rozšiřovat sortiment dětské obuvi a zlepšovat kvalitu služeb již téměř pět let. Za tuto dobu jsme vybudovali prodejnu, která se stala prodejní plochou a šíří sortimentu největší v ČR. Máme jeden z nejlépe zásobených skladů, který obsahuje na 2700 vzorů převážně dětské obuvi, která je všechna skutečně skladem a tudíž připravena k okamžité expedici resp. prodeji v prodejně. Naše zaměření je zejména na dětskou obuv, na kterou se specializujeme. V nabídce máme mj. dětská povlečení, dřevěné hračky, punčochové zboží, oděvy, čepice a rukavice a téměř kompletní nabídku školních batohů Topgal. Je možné, že jiné eshopy nabízejí více zboží, ale půjde zřejmě pouze o přeposílání z externích skladů dodavatelů. Na českém trhu máme pevnou pozici a stálé zákazníky, kteří se povětšinou kladně vyjadřují na našich stránkách http://detskaboticka.cz/reference/. Pokud jde o občasné negativní hodnocení, jde zpravidla o zákazníky, kterým nebyla uznána reklamace. Věříme, že i Vy naleznete v naší nabídce požadované zboží a oceníte kvalitu našeho eshopu a prodejny.

Reakce obchodu Dětské botičky MTG

Dětské botičky MTG

Je nám líto vzniklé situace a vašeho zklamání z našeho obchodu. Vaše obuv byla řádně posouzena a ze stavu, ve kterém byla, bylo rozhodnuto o zamítnutí reklamace. Na obuvi se zjišťuje, zda se projevila vada výrobku nebo materiálu. Na vyjádření má vliv i míra opotřebení, která je odvislá od způsobu užívání výrobku a jeho péče. Životnost obuvi může být kratší než je Záruční lhůta. Veškeré informace ohledně reklamací naleznete zde http://detskaboticka.cz…. Naleznete zde, na jaké vady se záruka ne/vztahuje a jaké podmínky musí být splněny, aby byla reklamace kladně vyřízena. Pokud dojde k zamítnutí, prosíme, zvažte s nadhledem celou situaci.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>