Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

O nás

O nás

Obchodní dům Atrium je situován do bezprostřední blízkosti páteřní komunikace vedoucí nejlidnatější částí města Ostrava s frekventovanou tramvajovou dopravou. Dopravní obslužnost je zajištěna ze všech městských částí několika tramvajovými linkami s pravidelnými intervaly. V blízkosti jsou i zastávky příměstské dopravy. Sídlo prodejny je snadno a rychle dostupné ze všech částí města. Z centra města je to pouhých 8km (asi 10 minut jzdy autem), z výjezdu dálnice D1 asi 6km. Pro motoristy je před budovou rozlehlé parkoviště.

Naši prodejnu naleznete v prvním patře budovy OD Atrium. Pro maminky s kočárky a hendikepované je k dispozici výtah. Ostatní zákazníci se pohodlně vyvezou pojízdným schodištěm. Vstup s domácími mazlíčky je zakázán. Po vstupu hlavním vstupem vás vyveze schodiště do 1.patra, ze kterého se vydále vlevo a dále na konec chodby. Naši prodejnu naleznete snadno zcela na konci pod nápisem Dětské botičky. Vstupní dveře jsou s polepem žirafy. Po vstupu vás překvapí rozlehlost prostoru v němž se rychle zorientujete, případně vás navede naše obsluha. Botičky jsou naskládány v regálech vždy jeden kus od jednoho vzoru postupně podle velikostních skupin. Obuv si zákazník z regálů pouze vybírá. Obsluha mu poté na vyžádání přinese celý pár v požadované velikosti. Náš tým vám samozřejmě s výběrem pomůže a poradí. Měření chodidel a výběr vhodného střihu je u nás samozřejmostí. Víme, že výběr dětské obuvi je v některých případech obtížný, proto je u nás možné obuv vyměnit za jinou i po odchodu z prodejny. Vycházíme tak vstříc našim zákazníkům. Vážíme si jejich přízně a za každý nákup u nás získávají dárek. Věříme, že si náš obchod oblíbíte a budete nás navštěvovat i v dalších letech. U nás máte záruku bezkonkurenčního výběru kvalitních bot významných značek dětské obuvi.

 Dětské botičky MTG - výdejní místo a prodejna dětské obuvi

Obchodní galérie Atrium v Ostravě – pohled na ulici Horní a zastávku A.Poledníka.

 

Otevřeli jsme pro vás největší prodejnu zdravé dětské obuvi v ČR. Na 115m² můžete vybírat z 2700 vzorů kvalitních dětských bot nejvyšší kvality české i zahraniční výroby s kompletní celoroční nabídkou v širokém sortimentu domácí, školní, celoroční, letní i zimní obuvi. Náš dobře zásobený sklad zaručí, že vždy zakoupíte zboží, který je podle vašich představ.

Kolektiv Dětských botiček MTG je připraven vás kvalitně obsloužit.

 

Naše prodejna se zaměřuje na kvalitní obsluhu, která vybere nejvhodnější obuv pro vaše dítě. Personál je pravidelně proškolován. Dbáme na to, aby odborná úroveň našich zaměstnanců byla co nejvyšší. Jen tak můžeme zaručit výběr správné obuvi. Přeměření chodidel je pro nás samozřejmostí. Zákazník od nás odchází spokojený a rád se vrací. Budeme rádi za vaši návštěvu. Klidný výběr vám přeje náš kolektiv Dětských botiček MTG.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>