Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, povlečení, oblečení pro děti

V nabídce zdravého obutí nabízíme

V nabídce zdravého obutí nabízíme

V naší specializované prodejně v Ostravě pro vás máme připravenou širokou nabídku školní, domácí, letní, zimní, celoroční, sportovní dětské obuvi v mnoha různých vzorech všech významných výrobců kvalitní certifikované obuvi, kterou nabízíme v bezkonkurenčním výběru přes 2700 vzorů těchto výrobců a dodavatelů :  Befado, COUQUI, Demar, DPK, Ecco, Essi, Fare, Geox, HP Čechtín, JAS, Jonap, Juju Bee, Kangaroos, Lico, Legero, Moleda-Prestige, Numero Uno, Obutex, Olang, Peddy, Pegres, Piccolo, Power, Primigi, Protetika, Sante, Superfit, Viking, Wolf  a dalších. Typově jsou v sortimentu zastoupeny kožené capačky pro první krůčky, vycházková obuv se šněrováním i suchými zipy nízká i kotníková, střevíčky, balerínky, zimní botičky s kožíškem (i s ovčím rounem), sněhule, čižmy, kozačky pro dívky i maminky, sandály, plážovky, boty do vody, gumáky, trekkingová obuv s membránou pro turistiku, přezůvky – plátěná domácí obuv, bačkory, papuče (od několika výrobců se suchým zipem, přezkou, sponou, šněrováním, s klenbou), nazouvací pantofle pro dospělé, korkáče, fusbety, cvičky/baletky do baletu – piškoty, jarmilky, tenisky, halová obuv, kopačky,  holínky – obuv pro všechny příležitosti.
Obujeme i dětičky s vysokým nártem. Vyberete si i z nabídky botiček s certifikátem České obuvnické a kožedělné asociace ŽIRAFA. Výběr dětských bot ve velikostech 17 – 35 je opravdu široký a sortiment neustále rozšiřujeme. Součástí nabídky je i obuv pánská, dámská! Stále v prodeji velký výběr sandálů a sezónní obuvi, kterou nabízíme celoročně.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>