Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Kontakt prodejna

Kontakt prodejna

Kamenná prodejna :

 

Upozornění : Eshop a prodejna jsou rozdílná střediska využívající jeden sklad. Rozdílné ceny prodejny a  eshopu viz. obchodní podmínky. Nelze kombinovat slevy nebo jiné výhody. Prodejna zajišťuje osobní odběr zboží z eshopu.

 

Adresa (korespondence, vracení zboží, reklamace) :

 

Prodejna Dětské Botičky – MTG
Obchodní dům Atrium – 1.patro
Bohumíra Četyny 15
700 30  Ostrava-Bělský Les

 

 

Otevírací doba :

Pondělí – Pátek   9 – 18 hod

Sobota                9 – 12 hod

Neděle a svátky  zavřeno

 

 

Telefon : 

pouze eshop :        +420 725 269 512 – pište prioritně emaily (9:00-14:00)

pouze prodejna :   +420 608 330 255- pište prioritně emaily (9:00-18:00 jen všední dny)

V období špiček můžeme být vytíženi. Pokládejte pouze dotazy směřované na prodejnu. Ceny telefonicky nesdělujeme. Informace ohledně objednávek v eshopu podáváme na tel.čísle eshopu.  Prioritně pište emaily na mtg@detskeboticky.cz.

 

Zveme vás k návštěvě naší kamenné prodejny v Ostravě Bělském Lese. Internetové stránky kamenné prodejny  www.detskeboticky.cz

 

GPS souřadnice : 49°46‘44.985″N, 18°15‘2.727″E
Zvětšit mapu

 

Foto : Obchodní galerie Atrium – pohled na ulici Horní a zastávku Antonína Poledníka s podchodem směřujícímu k obchodnímu domu (2012). OD Atrium prošel rekonstrukcí, která se podepsala na jeho vzhledu. OD se nachází v těsné blízkosti ulice Hlavní, z které je dobře viditelný.

 

 

Foto : Vchod do prostor prodejny Dětské botičky MTG v obchodním centru Atrium (2012). Prodejna se specializuje na prodej kvalitní zdravotně nezávadné dětské obuvi. V nabídce máme také obuv pro dospělé. Široký výběr doplňkového zboží jako školní a studentské batohy, hračky, čepičky, deštníčky, pláštěnky, ponožky, punčocháče, pyžamka, spodní prádlo apod.

 

 

 

FOTOGALERIE  zde

 

 

 

V naší prodejně příjmáme platební karty :

  • MasterCard
  • Maestro
  • VISA
  • VISA Electron

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>