Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Jonap – kvalitní český výrobek nezklame.

Jonap – kvalitní český výrobek nezklame.

Správná obuv je zárukou, že nohy Vašeho dítěte nebudou deformovány či jinak poškozeny v průběhu nošení. Detska obuv Jonap je vyráběna podle zásad zdravotní nezávadnosti. Česká výroba – kožená obuv – kvalitní výrobek, který perfektně padne na nohu a je zárukou pohodlí vašeho dítěte.

Dětská domácí obuv je řádně certifikovaná státní zkušebnou ITC Zlín a má právo užívat označení ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ OBUV (symbol žirafy) uděleno českou obuvnickou asociací ve Zlíně.

Firma JONAP – Josef Píšek Paseka 85 vznikla v roce 1992. Má dlouholeté zkušenosti ve výrobě domácí obuvi a šití svrškových dílů obuvi.

Od roku 1998 je naší hlavní činností výroba dětské domácí obuvi.Tuto obuv jsme Vám schopni dodávat přímo do vašich obchodů a skladů v úplném dětském velikostním sortimentu i pouze jednotlivá čísla, v pestré škále barev, v prvotřídní kvalitě a v příznivých cenách.

V roce 2008 Jonap rozšířil výrobu o dětskou koženou obuv, kterou vyrábí podle zásad zdravotní nezávadnosti.

Správná obuv je zárukou, že nohy Vašeho dítěte nebudou deformovány či jinak poškozeny v průběhu nošení.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>