Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Hezký trvanlivý dřevěný dárek

Hezký trvanlivý dřevěný dárek

Bino Mertens je partnerem českých pohádek a večerníčků, můžete se těšit na hračky se svými oblíbenými postavičkami. Sortiment zahrnuje především dřevěné didaktické hračky. I v roce 2011 získaly ocenění Správná hračka roku!

Firma Bino Europe k.s. je nástupnickou firmou společnosti Olymp, export-import, spol. s r.o. Tato společnost je již 20 let výrobním specialistou v Evropě a Asii se zaměřením na hračky, reklamní a dárkové předměty, nábytek pro děti a zařízení mateřských školek a školních družin, klubů, mateřských center apod.

Sortiment firmy Bino Europe zahrnuje tři obchodní značky: Bino nabízí kvalitní dřevěné hračky v moderním designu a svěžích barvách a každoročně přivádí na trh celou řadu novinek. Značka Mertens je je vůbec nejstarší značnou dřevěných hraček s osmdesátiletou tradicí. Nejmladší značkou, kterou má Bino Europe v sortimentu, jsou výrobky I’m Toy. Ty jsou určeny pro nejmenší a nabízejí zákazníkům kombinaci kvalitního dřeva a textilu.

Všechny naše hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Stavebnice

Dřevěné kvalitní hračky Bino a Mertens mají atest a splňují tak všechny normy EU. Bezpečná zábava pro vaše děti. Všechny hračky jsou vyrobeny převážně z přírodních materiálů a splňují všechny normy a atesty o zdravotní nezávadnosti. Většina našich produktů je určena zejména pro děti od 0 do 10 let.

Vítejte u nás
věříme, že Vás zaujme nejen velká nabídka našich dřevěných hraček Bino, Mertens a I´m Toy, ale také soutěže a akce, které pro Vás rádi stále připravujeme. Náš sortiment zahrnuje didaktické hračky, motorické hračky, auta, vláčkodráhy, skládačky, houpací hračky, stavebnice, domečky a postýlky pro panenky, hračky a potřeby pro miminka, dřevěné a papírové puzzle, hudební nástroje, nádobíčko, divadlo, loutky, péráky, odstrkovadla a vozítka, hry – domino, pexeso, obrázkové kostky, hračky na zahrady, stany, deštníky, dětský nábytek a vybavení dětských pokojíčků a mateřských škol – věšáčky, dekorace, hodiny, lampičky, metry, dále drobné dárky – hrnečky, kasičky a mnoho dalších výrobků. Naše společnost je partnerem českých pohádek a večerníčků, můžete se těšit na hračky se svými oblíbenými postavičkami jako jsou Křemílek a Vochomůrka, Večerníček, Ferda Mravenec, Rákosníček, Včelka Mája, Štaflík a Špagetka, Maková panenka, Méďa Pusík, Malá čarodějnice a další.

Stavebnice

Všechny jsou vyrobeny převážně z přírodních materiálů a splňují všechny normy a atesty o zdravotní nezávadnosti. Většina našich produktů je určena zejména pro děti od 0 do 10 let.
Příjemnou zábavu a tešíme se na příště!

Mertens je 80 let stará tradiční obchodní značka (nejstarší značka dřevěných hraček).
80 let know – how zaručuje dostatek zkušeností s vývozem hraček do Japonska, Korei, USA.

Již 18 let je firma Olymp výrobní specialista ve východní Evropě a Asii se speciálním zaměřením na hračky, reklamní a dárkové předměty, nábytek pro děti a zařízení mateřských školek. Jsme technicky kompetentní v mnoha oborech jako např. nejmodernější termotisková, sítotisková a tampontisková technologie a velmi žádaná CNC- technologie. Momentálně jsou produkty Bino-Mertens vyváženy do 12 evropských zemí, Japonska a USA.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>