Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Geox – patent dýchající podešve

Geox – patent dýchající podešve

Jednou z nejprogresivnějších evropských obuvnických značek v posledních pěti letech je italská značka GEOX. Sortiment značky GEOX je velice široký. Pánská i dámská společenská obuv, pánská i dámská obuv pro volný čas a velice široká kolekce obuvi dětské. Základem úspěchu je unikátní patent na absolutně výjimečnou technologii na termoregulaci uzavřeného prostředí uvnitř obuvi. GEOX přišel s podešví, která spolehlivě odvádí pot i ze spodní části chodidla a to větratelnou – ”dýchající” podešví.

Toto je opravdu převratná technologie, která zajišťuje opravdu vysoký komfort a pohodlí v obuvi. V kombinaci se svrchními materiály GEOX zásadně používá dobře prodyšné materiály i na svršky obuvi, kůži a textil, je u obuvi GEOX odvod páry zajištěn celým povrchem boty. Obuv získává i vyšší užitnou hodnotu, neboť vnitřní povrch boty není znehodnocována potem a vlhkem tak, jako u tradiční uzavřené obuvi.

 

 

Geox Respira

Perforovaná pryžová podešev je postavena na základě membrány s mikropóry, která absorbuje a vyloučí pot, aniž by voda vnikla do vnitřku boty.

 

Amphibiox

Geox Amphibiox: řešení pro zcela nepromokavou a prodyšnou obuv. Geox přichází s revolučním konceptem nepromokavé obuvi se systémem pro celkovou ochranu a prodyšnost: Geox Amphibiox. Inovativní řešení, které zabraňuje dostat se vlhkosti do boty, a zároveň zaručuje prodyšnost.

GEOX Amphibiox: nová technologie pro vytvoření zcela nepromokavé a prodyšné obuvi.

 

Dalším krokem v high-tech budoucnosti GEOX učinila další krok vpřed

v nepromokavé prodyšné technologii svých bot. Nyní je ochrana před vlhkostí úplná. To je – GEOX Amphibiox. Inovativní řešení, které umožňuje nohám dýchat, nohy se nepotí a ani svršek nenasakuje vlhkost z vnějšího okolí.

Inovace pro pohodlí nohou

Speciální dýchající voděodolná blána pokrývá celý vnitřek obuvi, a to jak ze strany chodidla, tak i z vnější strany, nedovoluje vlhkosti proniknout k obuvi a vytváří ideální mikroklima uvnitř boty.

Největší italský výrobce obuvi Geox uvedl na trh vycházkovou obuv s novou voděodolnou technologií nazvanou Amphibiox, díky které je obuv naprosto nepromokavá a zároveň prodyšná, která udržuje nohy v teple a suchu. Obsahuje mikroporézní membránu, která těsně přiléhá k nártové části boty a vnitřní straně podrážky, která je rovněž prodyšná. Tato membrána brání pronikání venkovní vlhkosti do boty a umožňuje vypařování vnitřní vlhkosti ven.

Speciální prodyšná a nepromokavá membrána se používá, a to nejen v podešvi, ale pro celou botu. To vytváří a udržuje ideální mikroklima pro vaše nohy, které zůstávají v teple a suchu, aby mohly volně dýchat přirozeně shora a ze spodní části boty. V tradiční nepromokavé obuvi, je vnitřní obložení z membrány, která obklopuje nohu jako ponožka. Voda může proniknout do bot, a ta zůstává mezi svrškem a podšívkou Tím zůstávají vaše nohy studené. Geox : zaručená dešti odolná podrážka. Díky pružnosti, velké tvárnosti a mimořádné propustnosti vodních par, kůže vyniká jako nejpoužívanější materiál pro výrobu pohodlné boty. Kůže má porézní strukturu,což je jeho hlavní výhoda: schopnost kůže nechat nohy dýchat a tak držet v suchu. Ale to je také jeho hlavní nevýhoda, protože má sklon k absorbování vody a vlhkosti. To je důvod, proč, za mokra, boty s koženou podrážkou mají jednu slabinu: absorbují vlhko, což způsobuje velké potíže. Geox výzkum vyvinul technické řešení, které dodává vodotěsnost s funkcí přirozeného “dýchání” chodidel. Tlakové zkoušky ukázaly, že kožená podrážka absorbuje vlhkost a to je příčinou velké potíží. Až dosud všechny pokusy o řešení tohoto problému nevedly k uspokojivým výsledkům.

Amphibiox Geox je revoluční pojetí nepromokavé boty s plnou ochranou a prodyšností, a to prostřednictvím nového, kreativního řešení bránící průniku vody k chodidlu, a přitom vždy zajišťující perfektní prodyšnost. Prodyšná, nepromokavá membrána drží vodu vně boty, přičemž teplota uvnitř boty je stále ideální. Nohy jsou vždy teplé, suché a větrané přirozeným způsobem. Tradiční nepromokavá obuv poskytující ochranu pomocí membrány nemůže zabránit tomu, aby voda neprosakovala dovnitř svršku obuvi, čímž jsou nohy chladnější.

 

 

 

Geox – o značce

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>