Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, povlečení, oblečení pro děti

Jaký nabízíme doplňkový sortiment? Z naší další nabídky

Jaký nabízíme doplňkový sortiment? Z naší další nabídky

Bohatý doplňkový sortiment včetně trvanlivých bezpečných kvalitních nezávadných dřevěných hraček Dino, Bino-Mertens, Farlin. Široký výběr batohů a penálů Topgal , Bagmaster a Gabol. Nabízíme čepičky na malé hlavičky české firmy Rockino. Nylonové punčocháče pro družičky a parádnice, bavlněné punčocháče, štrample, ponožky, termo prádlo, kamaše, rukavičky, šály, Dotex, Boma (VoXX) a Kika – česká kvalita (pro miminka i teenagery, v nabídce i 100% bavlna, zateplené, bambus, froté nebo s motivy z Večerníčků), deštníky Doppler, pláštěnky, pytlíky na přezůvky, obrázky, dárková baleni ponožek pro novorozeňátka a další zboží. Prostředky na ošetřování obuvi Collonil. Chrániče na obuv, stélky do obuvi, lžíce, tkaničky a další zboží. Měřidlo nohou a obuvi Plus 12. Vše v prvotřídní kvalitě !

Nově v nabídce pyžama z kvalitní bavlny PamPress, soupravičky a pyžamka Boma s kreslenými postavičkami z Večerníčků. Dětské oblečení a spodní prádlo Pleas, Dětské povlečení TAC s potiskem ze 100% bavlny, Zimní capáčky, rukavice, čepičky, zateplené prádlo …. stále pro vás připravujeme žádané oblíbené zboží, které je líbivé, funkční a za nejlepší cenu v požadované kvalitě.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>