Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Dětské boty Superfit – Zdravý vývoj chodidel, pohodlí v suchu a teple

Dětské boty Superfit – Zdravý vývoj chodidel, pohodlí v suchu a teple

V  nabídce cca 160 vzorů celoroční a stovka vzorů zimní obuvi (největší výběr v kraji). V nabídce i plátěná domácí obuv a capáčky. Celoročně v nabídce i letní sandálky. Velká část sortimentu je vybavena membránou Gore tex.

Obuv Superfit patří k oblíbeným značkám dětské obuvi. Část kolekce je vybavena nepromokavou membránou Gore tex, která poskytuje dětem maximální komfort. Nohy udržuje v suchu a zároveň odvádí pot ven z boty. V našem eshopu si můžete vybírat také z letošních kolekcí ZDE

97% pediatrů a ortopedů Superfitu dává nejvyšší hodnocení!
Důkazem toho je průzkum provedený v prvním čtvrtletí roku 2006 mezi 500 pediatry a ortopedů v Rakousku, Německu a Švýcarsku, továrnou na boty Legero.
Mimo jiné posuzovali kritéria jako je dodržování tvaru nohou, optimality šněrování, neomezování prstů, flexibilnost podešví, které poskytují nohám roll od paty ke špičce, prodyšnost a celkový dojem.

* Výsledek na základě hodnocení obsažené v 368 vyplněných formulářů.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>