Pages Navigation Menu

Dětská obuv, dětské boty, školní batohy, zboží pro děti

Bonus program

Bonus program

S našim věrnostním programem nakupujete ještě výhodněji.

Naši stálí zákazníci nákupem v našem eshopu získávají body, které se uplatní při dalším nákupu. Věříme, že náš věrnostní program bude pro vás motivací k dalšímu nákupu z našeho širokého sortimentu. Objednávky, které převyšují limit, získávají množstevní bonus! Registrací v našem eshopu získáte i další výhody, který váš nákup udělá ještě výhodnější a zajímavější.

Po registraci v našem eshopu získáváte za každý zakoupený produkt věrnostní body, které se při dalším vašem nákupu automaticky aktivují.

Počet bodů se v případě změny v objednávce nebo vrácením zboží vynuluje. Vyhrazujeme si právo odepsat body z vašeho účtu při vrácení zboží nebo zrušení objednávky. Body lze v současnosti uplatňovat pouze za nákup v eshopu.

Osobním odběrem žádné body nebudou připsány. Získáte však bonus, který je za provedený nákup nabízen naší prodejnou. Ten lze využít pouze pro nákup v prodejně. Nelze kombinovat akce/slevy prodejny a eshopu.

Nákup bez registrace je také možný ovšem bez výhody připsání slevových bodů a také vám nebudou odesílány informativní emaily o stavu vaši objednávky. Pokud se přihlásíte k odběru Novinek, budou vám přicházet aktuální novinky z našeho eshopu a příležitostně vám nabídneme slevový kupon, který uplatníte při nákupu. Všechny slevy lze uplatnit pouze pro objednané zboží v řádné objednávce. Další úpravy objednávky již nebudou přepočítávány a případná sleva se bude vztahovat pouze na zboží dříve řádně objednané v objednávce a zboží doručené. V případě výměny zboží nelze nárokovat slevy ani uplatnění jiných bonusů na další zboží. Vrácením zboží vám bude zaslána částka za zboží ponížená o všechny uplatněné slevy a vynaložené náklady. Vrácením zboží, které bylo vyúčtováno s množstevní slevou, bude tato částka v plné výši rovněž odečtena. Na zboží s množstevní slevou se nevztahuje jiná akce – např. akce výměna zdarma, zároveň nebudou připsány věrnostní body.

5% sleva za registraci

Líbí se vám náš obchod? Jste spokojeni s našimi službami a zbožím? Chcete se o svůj názor na nás podělit i s ostatními a dovědět se jaké zkušenosti mají ostatní zákazníci? Zaregistrujte se do našeho eshopu, napište zprávu do formuláře, navíc ohodnoťte kliknutím na +1 nebo na To se mi líbí  a získejte tak 5% slevu na celý nabízený sortiment v našem eshopu. Sleva bude uplatněna po prvním uskutečněném nákupu u další vaší objednávky.

Sleva se projeví do několika dnů (pokud se tak nestane, je nutno nás o tom uvědomit emailem) a objeví se po přihlášení pod vašim loginem, ceny se vám automaticky přepočítají a zobrazí již po slevě.

Objednávku vytvořte, až se sleva přidělí administrátorem, jinak vám nebude přiznána. Ani dodatečně nebude možné slevu uplatnit.

Sleva se ukáže po přihlášení v našem eshopu během několika dní. Pokud se sleva nezobrazí do týdne, kontaktujte nás prosím e-mailem. Tato sleva je časově omezena. Může být bez předchozího oznámení odebrána. Tato akce platí do odvolání.

UPOZORNĚNÍ : slevy a bonusy lze uplatnit pouze na nákup v eshopu detske-boticky.cz. Jakýkoli převod není možný. Vyhrazujeme si právo zrušení registrace a dosažených slev při nedodržení obchodních podmínek a při nízkém hodnocení zákazníka. Veškeré bonusy mohou být zrušeny do 3 měsíců od jejich přidělení bez předchozího upozornění.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>